See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Reinigen van de straatkolken van de stad Ieper, dienstjaren 2026-2029
Beschreibung: Deze opdracht omvat het reinigen van de straatkolken met een moderne kolkenzuiger, verwijderen van het slib en onreinheden uit de kolken, het ontwateren van het slib en het verwerken (o.a. zandscheiding) in een erkend verwerkingsbedrijf en in voorkomend geval het ontstoppen van de verstopte straatkolk. De prestaties worden uitgevoerd op het grondgebied van de stad Ieper en zijn deelgemeenten (8900 Ieper-Dikkebus-Sint-Jan, 8902 Hollebeke-Zillebeke-Voormezele, 8904 Boezinge-Zuidschote, 8906 Elverdinge en 8908 Vlamertinge) volgens de bepalingen van het bijzonder bestek 2026/TD_02/STAD en hoofdstuk 12.2 van het SB 250, versie 4.1 en in principe twee maal per jaar.
Interne Kennung: PPP088-2151/6347/2026/TD_02/STAD
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90641000 Reinigung von Einlaufschächten
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Reinigen van de straatkolken van de stad Ieper, dienstjaren 2026-2029
Interne Kennung: 2026/TD_02/STAD_1