See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Świadczenie usług transportowych w roku szkolnym 2025/2026 dla uczniów z niepełnosprawnością zamieszkałych w Markach, z podziałem na 2 zadania polegające na zapewnieniu transportu i opieki w czasie przewozu na drodze dom – szkoła – dom
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usług transportowych w roku szkolnym 2025/2026 dla uczniów z niepełnosprawnością zamieszkałych w Markach, z podziałem na 2 zadania polegające na zapewnieniu transportu i opieki w czasie przewozu na drodze dom – szkoła – dom. Sposób realizacji zadania: 1. Zadanie nr 1 należy wykonać co najmniej trzema samochodami – busami (A, B, C), w taki sposób aby liczba dowożonych uczniów w każdym busie nie była większa niż 7 uczniów. Uczniowie muszą być dowiezieni do szkoły zgodnie z ustalonym planem lekcji (godziny rozpoczęcia zajęć 8:00 lub 8:45) i odwiezieni do domu po zakończeniu zajęć w godz. 14.30 – 16.00. 2. Zadanie Nr 2 należy wykonać co najmniej pięcioma samochodami – busami (D, E, F, G i H), w taki sposób aby liczba dowożonych uczniów w każdym busie nie była większa niż 7 uczniów. Uczniowie muszą być dowiezieni do szkoły zgodnie z ustalonym planem lekcji (godziny rozpoczęcia zajęć 8:00 lub 8:45) i odwiezieni do domu po zakończeniu zajęć w godz. 14.30 – 16.00.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 60130000 Personensonderbeförderung (Straße)
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Świadczenie usług transportowych w roku szkolnym 2025/2026 dla uczniów z niepełnosprawnością zamieszkałych w Markach, z podziałem na 2 zadania polegające na zapewnieniu transportu i opieki w czasie przewozu na drodze dom – szkoła – dom_minimum3 busy
Beschreibung: Przedmiot zamówienia zadania 1 należy wykonać co najmniej trzema samochodami – busami (A, B, C), w taki sposób aby liczba dowożonych uczniów w każdym busie nie była większa niż 7 uczniów. Uczniowie muszą być dowiezieni do szkoły zgodnie z ustalonym planem lekcji (godziny rozpoczęcia zajęć 8:00 lub 8:45) i odwiezieni do domu po zakończeniu zajęć w godz. 14.30 – 16.00.
Los: LOT-0002
Titel: Świadczenie usług transportowych w roku szkolnym 2025/2026 dla uczniów z niepełnosprawnością zamieszkałych w Markach, z podziałem na 2 zadania polegające na zapewnieniu transportu i opieki w czasie przewozu na drodze dom – szkoła – dom_ minimum 5 busów
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia zadania 2 jest wykonanie co najmniej pięcioma samochodami – busami (D, E, F, G i H), w taki sposób aby liczba dowożonych uczniów w każdym busie nie była większa niż 7 uczniów. Uczniowie muszą być dowiezieni do szkoły zgodnie z ustalonym planem lekcji (godziny rozpoczęcia zajęć 8:00 lub 8:45) i odwiezieni do domu po zakończeniu zajęć w godz. 14.30 – 16.00