See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa do Szpitala Powiatowego w Zakopanem sprzętu medycznego jednorazowego i wielorazowego użytku
Beschreibung: 1. Przedmiotem przetargu jest wybór Wykonawcy, który będzie wykonywał na rzecz Zamawiającego dostawy polegające na sukcesywnym dostarczaniu przez Wykonawcę do Szpitala Powiatowego im. dr Tytusa Chałubińskiego w Zakopanem sprzętu medycznego jednorazowego i wielorazowego użytku z podziałem na 95 Pakiety, których podział oraz szczegółowy zakres został przedstawiony w punktach 4.15 – 4.109 przedmiotowej SWZ. 2. Zamawiający zastrzega, że dostarczony przedmiot zamówienia musi posiadać wymagane aktualnymi przepisami prawa np. zezwolenia, świadectwa, certyfikaty, atesty oraz oznakowanie przewidziane zapisami ustawy o wyrobach medycznych świadczące o wymaganym dopuszczeniu do stosowania i obrotu na terenie Polski zgodnie z rozporządzeniem Ministra Zdrowia w sprawie wymagań zasadniczych oraz procedur oceny zgodności wyrobów medycznych. 3. Przedmiot zamówienia musi być oznakowany przez producenta w taki sposób, aby możliwa była identyfikacja zarówno produktu jak i producenta. 4. Zamawiający zastrzega, że oferowany przedmiot zamówienia, opatrzony terminem ważności musi posiadać odpowiednio długi okres ważności pozwalający na swobodne użytkowanie przez okres minimum 12 miesięcy licząc od daty wykonania dostawy (za wyjątkiem probówek do koagulologii z cytrynianem, dla których termin ważności wynosi 4 miesiące). 5. Zamawiający informuje i wyjaśnia, że w zakresie wszystkich Pakietów określonych w punktach 4.15 – 4.109 przedmiotowej SWZ, dopuszcza możliwość zaoferowania w formularzu cenowym składanej oferty przetargowej w zakresie określenia cen jednostkowych za 1 sztukę podania poszczególnych ceny z dokładnością nawet do 4 miejsc po przecinku. 6. Zamawiający informuje i wyjaśnia, że w zakresie Pakietów, w których zastała dopuszczona możliwość zaoferowania opakowania o innej wielkości niż wskazanej w SWZ, wykonawca mający zamiar dokonać takowej zmiany jest zobowiązany do odpowiedniego przeliczenia zamawianej ilości z ewentualnym zaokrągleniem do pełnego opakowania w górę wraz z jednoczesnym określeniem wielkości oferowanego opakowania oraz jest jednocześnie zobowiązany do wskazania dokonania takowej zmiany w składanym formularzu ofertowym. 7. Zamawiający informuje i wyjaśnia, że we wszystkich Pakietach będących przedmiotem zamówienia sprecyzował wielkości opakowań w przypadkach, w których uznał to za istotne. Przez co należy rozumieć, że w pozycjach, w których wielkość opakowania została precyzyjnie określona, zmiana nie jest dopuszczalna. W pozostałych przypadkach, wykonawcy sami mogą określić wielkość oferowanego opakowania handlowego z odpowiednim przeliczeniem zamawianej ilości tak, aby zamawiana ilość była podzielna przez wielkość oferowanego opakowania. W przypadku gdy oferowane opakowania nie są podzielne przez zamawianą ilość wymaga się zaoferowanie ilości opakowań z zaokrągleniem do pełnego opakowania w górę. Ponadto wykonawcy są zobowiązani wskazać dokonane zmiany w składanym formularzu ofertowym poprzez zmianę jednostki miary ze sztuki na opakowania, wskazaniem wielkości oferowanego opakowania oraz dokonać odpowiedniej zmiany ilości. 8. Celem niniejszego postępowania jest otrzymanie produktu o określonych w SWZ parametrach technicznych, jakościowych, eksploatacyjnych i funkcjonalnych, a nie zakup sprzętu medycznego jednorazowego i wielorazowego użytku konkretnej marki lub producenta. Z tych względów zamawiający dołożył należytej staranności, aby przedmiot zamówienia nie został opisany przez wskazanie znaków towarowych, patentów lub pochodzenia, źródła lub szczególnego procesu, które mogłoby doprowadzić do uprzywilejowania lub wyeliminowania niektórych wykonawców lub produktów. Jeżeli, pomimo tego, okaże się, że w jakimkolwiek miejscu SWZ oraz w załącznikach do niej występują takie wskazania, nie należy ich traktować jako wymagań odnoszących się do przedmiotu zamówienia, a należy je rozpatrywać wyłącznie w kategoriach wskazań o charakterze informacyjnym (niewiążących dla wykonawców). Z tych względów, oferta, która nie będzie odpowiadała takim wskazaniom nie będzie uznawana za niezgodną z treścią SWZ i nie zostanie z tych powodów odrzucona. 9. Zamawiający zastrzega, że realizacja dostaw przez czas trwania umowy będzie się odbywać sukcesywnie na postawie zamówień częściowych składanych przez Kierownika Sekcji Zaopatrzenia Szpitala w Zakopanem za pomocą faksu lub poczty elektronicznej. Zamawiający będzie składał zamówienia według bieżących potrzeb, przy czym wartość zamówienia jednostkowego nie powinna być mniejsza niż 500 zł netto. 10. Zamawiający zastrzega, że realizacja dostaw częściowych odbywać się będzie sukcesywnie najdłużej w terminie 5 dni kalendarzowych od złożenia zamówienia częściowego w godzinach od 8:00 do 14:00 w odpowiednio oznakowanych opakowaniach. 11. Zamawiający informuje, że podana w punktach 4.15 – 4.109 SWZ ilość poszczególnego sprzętu medycznego jednorazowego i wielorazowego użytku będąca przedmiotem niniejszego postępowania przetargowego jest wielkością wyliczoną w sposób szacunkowy i w trakcie realizacji przedmiotowej umowy może ulec zmianie, zmniejszeniu nie więcej niż o 20 %, w zależności od rzeczywistych potrzeb zamawiającego. 12. Warunki wykonania zamówienia zawarte są w projekcie umowy, który stanowi załącznik nr 7 do SWZ.
Vorherige Bekanntmachung: 597610-2025
Interne Kennung: ZP/18/25
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33140000 Medizinische Verbrauchsartikel
5. Los
Los: LOT-0039
Titel: Pakiet nr 39
Beschreibung: 1. Przedmiotem niniejszej części zamówienia jest wybór wykonawcy, który będzie świadczył na rzecz zamawiającego dostawy polegające na sukcesywnym dostarczaniu przez wykonawcę do Szpitala Powiatowego im. dr Tytusa Chałubińskiego w Zakopanem, ul. Kamieniec 10, 34-500 Zakopane, sprzętu medycznego jednorazowego i wielorazowego użytku obejmującego: Okularki do fototerapii dla noworodków – wg zestawienia minimalnych parametrów technicznych, jakościowych, eksploatacyjnych i funkcjonalnych określonych w punkcie 4.53 przedmiotowej SWZ - 1 pozycja asortymentowa. 2. Zamawiający zastrzega, że dostarczony przedmiot zamówienia musi posiadać wymagane aktualnymi przepisami prawa np. zezwolenia, świadectwa, certyfikaty, atesty oraz oznakowanie przewidziane zapisami ustawy o wyrobach medycznych świadczące o wymaganym dopuszczeniu do stosowania i obrotu na terenie Polski zgodnie z rozporządzeniem Ministra Zdrowia w sprawie wymagań zasadniczych oraz procedur oceny zgodności wyrobów medycznych. 3. Przedmiot zamówienia musi być oznakowany przez producenta w taki sposób, aby możliwa była identyfikacja zarówno produktu jak i producenta. 4. Zamawiający zastrzega, że oferowany przedmiot zamówienia, opatrzony terminem ważności musi posiadać odpowiednio długi okres ważności pozwalający na swobodne użytkowanie przez okres minimum 12 miesięcy licząc od daty wykonania dostawy. 5. Zamawiający zastrzega, że realizacja dostaw przez czas trwania umowy będzie się odbywać sukcesywnie na postawie zamówień częściowych składanych przez Kierownika Sekcji Zaopatrzenia Szpitala w Zakopanem za pomocą faksu lub poczty elektronicznej. Zamawiający będzie składał zamówienia według bieżących potrzeb, przy czym wartość zamówienia jednostkowego nie powinna być mniejsza niż 500 zł netto. 6. Zamawiający zastrzega, że realizacja dostaw częściowych odbywać się będzie sukcesywnie najdłużej w terminie 5 dni kalendarzowych od złożenia zamówienia częściowego w godzinach od 8:00 do 14:00 w odpowiednio oznakowanych opakowaniach. 7. Warunki wykonania zamówienia zawarte są w projekcie umowy, który stanowi załącznik nr 7 do niniejszej SWZ.
Interne Kennung: ZP/18/25 - Pakiet nr 39
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33968000 Augenkappen
Los: LOT-0040
Titel: Pakiet nr 40
Beschreibung: 1. Przedmiotem niniejszej części zamówienia jest wybór wykonawcy, który będzie świadczył na rzecz zamawiającego dostawy polegające na sukcesywnym dostarczaniu przez wykonawcę do Szpitala Powiatowego im. dr Tytusa Chałubińskiego w Zakopanem, ul. Kamieniec 10, 34-500 Zakopane, sprzętu medycznego jednorazowego i wielorazowego użytku obejmującego: Koreczki do wenflonów, kraniki trójdrożne oraz przyrządy do przetaczania – wg zestawienia minimalnych parametrów technicznych, jakościowych, eksploatacyjnych i funkcjonalnych określonych w punkcie 4.54 przedmiotowej SWZ - 6 pozycji asortymentowych. 2. Zamawiający zastrzega, że dostarczony przedmiot zamówienia musi posiadać wymagane aktualnymi przepisami prawa np. zezwolenia, świadectwa, certyfikaty, atesty oraz oznakowanie przewidziane zapisami ustawy o wyrobach medycznych świadczące o wymaganym dopuszczeniu do stosowania i obrotu na terenie Polski zgodnie z rozporządzeniem Ministra Zdrowia w sprawie wymagań zasadniczych oraz procedur oceny zgodności wyrobów medycznych. 3. Przedmiot zamówienia musi być oznakowany przez producenta w taki sposób, aby możliwa była identyfikacja zarówno produktu jak i producenta. 4. Zamawiający zastrzega, że oferowany przedmiot zamówienia, opatrzony terminem ważności musi posiadać odpowiednio długi okres ważności pozwalający na swobodne użytkowanie przez okres minimum 12 miesięcy licząc od daty wykonania dostawy. 5. Zamawiający zastrzega, że realizacja dostaw przez czas trwania umowy będzie się odbywać sukcesywnie na postawie zamówień częściowych składanych przez Kierownika Sekcji Zaopatrzenia Szpitala w Zakopanem za pomocą faksu lub poczty elektronicznej. Zamawiający będzie składał zamówienia według bieżących potrzeb, przy czym wartość zamówienia jednostkowego nie powinna być mniejsza niż 500 zł netto. 6. Zamawiający zastrzega, że realizacja dostaw częściowych odbywać się będzie sukcesywnie najdłużej w terminie 5 dni kalendarzowych od złożenia zamówienia częściowego w godzinach od 8:00 do 14:00 w odpowiednio oznakowanych opakowaniach. 7. Warunki wykonania zamówienia zawarte są w projekcie umowy, który stanowi załącznik nr 7 do niniejszej SWZ.
Interne Kennung: ZP/18/25 - Pakiet nr 40
Los: LOT-0041
Titel: Pakiet nr 41
Beschreibung: 1. Przedmiotem niniejszej części zamówienia jest wybór wykonawcy, który będzie świadczył na rzecz zamawiającego dostawy polegające na sukcesywnym dostarczaniu przez wykonawcę do Szpitala Powiatowego im. dr Tytusa Chałubińskiego w Zakopanem, ul. Kamieniec 10, 34-500 Zakopane, sprzętu medycznego jednorazowego i wielorazowego użytku obejmującego: Klipsy do laparoskopii jednorazowe – wg zestawienia minimalnych parametrów technicznych, jakościowych, eksploatacyjnych i funkcjonalnych określonych w punkcie 4.55 przedmiotowej SWZ - 3 pozycje asortymentowe. 2. Zamawiający zastrzega, że dostarczony przedmiot zamówienia musi posiadać wymagane aktualnymi przepisami prawa np. zezwolenia, świadectwa, certyfikaty, atesty oraz oznakowanie przewidziane zapisami ustawy o wyrobach medycznych świadczące o wymaganym dopuszczeniu do stosowania i obrotu na terenie Polski zgodnie z rozporządzeniem Ministra Zdrowia w sprawie wymagań zasadniczych oraz procedur oceny zgodności wyrobów medycznych. 3. Przedmiot zamówienia musi być oznakowany przez producenta w taki sposób, aby możliwa była identyfikacja zarówno produktu jak i producenta. 4. Zamawiający zastrzega, że oferowany przedmiot zamówienia, opatrzony terminem ważności musi posiadać odpowiednio długi okres ważności pozwalający na swobodne użytkowanie przez okres minimum 12 miesięcy licząc od daty wykonania dostawy. 5. Zamawiający zastrzega, że realizacja dostaw przez czas trwania umowy będzie się odbywać sukcesywnie na postawie zamówień częściowych składanych przez Kierownika Sekcji Zaopatrzenia Szpitala w Zakopanem za pomocą faksu lub poczty elektronicznej. Zamawiający będzie składał zamówienia według bieżących potrzeb, przy czym wartość zamówienia jednostkowego nie powinna być mniejsza niż 500 zł netto. 6. Zamawiający zastrzega, że realizacja dostaw częściowych odbywać się będzie sukcesywnie najdłużej w terminie 5 dni kalendarzowych od złożenia zamówienia częściowego w godzinach od 8:00 do 14:00 w odpowiednio oznakowanych opakowaniach. 7. Warunki wykonania zamówienia zawarte są w projekcie umowy, który stanowi załącznik nr 7 do niniejszej SWZ.
Interne Kennung: ZP/18/25 - Pakiet nr 41
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33162000 OP-Ausrüstung und OP-Instrumente
Los: LOT-0042
Titel: Pakiet nr 42
Beschreibung: 1. Przedmiotem niniejszej części zamówienia jest wybór wykonawcy, który będzie świadczył na rzecz zamawiającego dostawy polegające na sukcesywnym dostarczaniu przez wykonawcę do Szpitala Powiatowego im. dr Tytusa Chałubińskiego w Zakopanem, ul. Kamieniec 10, 34-500 Zakopane, sprzętu medycznego jednorazowego i wielorazowego użytku obejmującego: Prześcieradła niesterylne – wg zestawienia minimalnych parametrów technicznych, jakościowych, eksploatacyjnych i funkcjonalnych określonych w punkcie 4.56 przedmiotowej SWZ - 1 pozycja asortymentowa. 2. Zamawiający zastrzega, że dostarczony przedmiot zamówienia musi posiadać wymagane aktualnymi przepisami prawa np. zezwolenia, świadectwa, certyfikaty, atesty oraz oznakowanie przewidziane zapisami ustawy o wyrobach medycznych świadczące o wymaganym dopuszczeniu do stosowania i obrotu na terenie Polski zgodnie z rozporządzeniem Ministra Zdrowia w sprawie wymagań zasadniczych oraz procedur oceny zgodności wyrobów medycznych. 3. Przedmiot zamówienia musi być oznakowany przez producenta w taki sposób, aby możliwa była identyfikacja zarówno produktu jak i producenta. 4. Zamawiający zastrzega, że oferowany przedmiot zamówienia, opatrzony terminem ważności musi posiadać odpowiednio długi okres ważności pozwalający na swobodne użytkowanie przez okres minimum 12 miesięcy licząc od daty wykonania dostawy. 5. Zamawiający zastrzega, że realizacja dostaw przez czas trwania umowy będzie się odbywać sukcesywnie na postawie zamówień częściowych składanych przez Kierownika Sekcji Zaopatrzenia Szpitala w Zakopanem za pomocą faksu lub poczty elektronicznej. Zamawiający będzie składał zamówienia według bieżących potrzeb, przy czym wartość zamówienia jednostkowego nie powinna być mniejsza niż 500 zł netto. 6. Zamawiający zastrzega, że realizacja dostaw częściowych odbywać się będzie sukcesywnie najdłużej w terminie 5 dni kalendarzowych od złożenia zamówienia częściowego w godzinach od 8:00 do 14:00 w odpowiednio oznakowanych opakowaniach. 7. Warunki wykonania zamówienia zawarte są w projekcie umowy, który stanowi załącznik nr 7 do niniejszej SWZ.
Interne Kennung: ZP/18/25 - Pakiet nr 42
Zusätzliche Einstufung (cpv): 39512000 Bettwäsche
Los: LOT-0043
Titel: Pakiet nr 43
Beschreibung: 1. Przedmiotem niniejszej części zamówienia jest wybór wykonawcy, który będzie świadczył na rzecz zamawiającego dostawy polegające na sukcesywnym dostarczaniu przez wykonawcę do Szpitala Powiatowego im. dr Tytusa Chałubińskiego w Zakopanem, ul. Kamieniec 10, 34-500 Zakopane, sprzętu medycznego jednorazowego i wielorazowego użytku obejmującego: Szczotki do czyszczenia endoskopów i bronchoskopów – wg zestawienia minimalnych parametrów technicznych, jakościowych, eksploatacyjnych i funkcjonalnych określonych w punkcie 4.57 przedmiotowej SWZ - 2 pozycje asortymentowe. 2. Zamawiający zastrzega, że dostarczony przedmiot zamówienia musi posiadać wymagane aktualnymi przepisami prawa np. zezwolenia, świadectwa, certyfikaty, atesty oraz oznakowanie przewidziane zapisami ustawy o wyrobach medycznych świadczące o wymaganym dopuszczeniu do stosowania i obrotu na terenie Polski zgodnie z rozporządzeniem Ministra Zdrowia w sprawie wymagań zasadniczych oraz procedur oceny zgodności wyrobów medycznych. 3. Przedmiot zamówienia musi być oznakowany przez producenta w taki sposób, aby możliwa była identyfikacja zarówno produktu jak i producenta. 4. Zamawiający zastrzega, że oferowany przedmiot zamówienia, opatrzony terminem ważności musi posiadać odpowiednio długi okres ważności pozwalający na swobodne użytkowanie przez okres minimum 12 miesięcy licząc od daty wykonania dostawy. 5. Zamawiający zastrzega, że realizacja dostaw przez czas trwania umowy będzie się odbywać sukcesywnie na postawie zamówień częściowych składanych przez Kierownika Sekcji Zaopatrzenia Szpitala w Zakopanem za pomocą faksu lub poczty elektronicznej. Zamawiający będzie składał zamówienia według bieżących potrzeb, przy czym wartość zamówienia jednostkowego nie powinna być mniejsza niż 500 zł netto. 6. Zamawiający zastrzega, że realizacja dostaw częściowych odbywać się będzie sukcesywnie najdłużej w terminie 5 dni kalendarzowych od złożenia zamówienia częściowego w godzinach od 8:00 do 14:00 w odpowiednio oznakowanych opakowaniach. 7. Warunki wykonania zamówienia zawarte są w projekcie umowy, który stanowi załącznik nr 7 do niniejszej SWZ.
Interne Kennung: ZP/18/25 - Pakiet nr 43
Los: LOT-0044
Titel: Pakiet nr 44
Beschreibung: 1. Przedmiotem niniejszej części zamówienia jest wybór wykonawcy, który będzie świadczył na rzecz zamawiającego dostawy polegające na sukcesywnym dostarczaniu przez wykonawcę do Szpitala Powiatowego im. dr Tytusa Chałubińskiego w Zakopanem, ul. Kamieniec 10, 34-500 Zakopane, sprzętu medycznego jednorazowego i wielorazowego użytku obejmującego: Rękawice chirurgiczne – wg zestawienia minimalnych parametrów technicznych, jakościowych, eksploatacyjnych i funkcjonalnych określonych w punkcie 4.58 przedmiotowej SWZ - 1 pozycja asortymentowa. 2. Zamawiający zastrzega, że dostarczony przedmiot zamówienia musi posiadać wymagane aktualnymi przepisami prawa np. zezwolenia, świadectwa, certyfikaty, atesty oraz oznakowanie przewidziane zapisami ustawy o wyrobach medycznych świadczące o wymaganym dopuszczeniu do stosowania i obrotu na terenie Polski zgodnie z rozporządzeniem Ministra Zdrowia w sprawie wymagań zasadniczych oraz procedur oceny zgodności wyrobów medycznych. 3. Przedmiot zamówienia musi być oznakowany przez producenta w taki sposób, aby możliwa była identyfikacja zarówno produktu jak i producenta. 4. Zamawiający zastrzega, że oferowany przedmiot zamówienia, opatrzony terminem ważności musi posiadać odpowiednio długi okres ważności pozwalający na swobodne użytkowanie przez okres minimum 12 miesięcy licząc od daty wykonania dostawy. 5. Zamawiający zastrzega, że realizacja dostaw przez czas trwania umowy będzie się odbywać sukcesywnie na postawie zamówień częściowych składanych przez Kierownika Sekcji Zaopatrzenia Szpitala w Zakopanem za pomocą faksu lub poczty elektronicznej. Zamawiający będzie składał zamówienia według bieżących potrzeb, przy czym wartość zamówienia jednostkowego nie powinna być mniejsza niż 500 zł netto. 6. Zamawiający zastrzega, że realizacja dostaw częściowych odbywać się będzie sukcesywnie najdłużej w terminie 5 dni kalendarzowych od złożenia zamówienia częściowego w godzinach od 8:00 do 14:00 w odpowiednio oznakowanych opakowaniach. 7. Warunki wykonania zamówienia zawarte są w projekcie umowy, który stanowi załącznik nr 7 do niniejszej SWZ.
Interne Kennung: ZP/18/25 - Pakiet nr 44
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33141420 Operationshandschuhe
Los: LOT-0045
Titel: Pakiet nr 45
Beschreibung: 1. Przedmiotem niniejszej części zamówienia jest wybór wykonawcy, który będzie świadczył na rzecz zamawiającego dostawy polegające na sukcesywnym dostarczaniu przez wykonawcę do Szpitala Powiatowego im. dr Tytusa Chałubińskiego w Zakopanem, ul. Kamieniec 10, 34-500 Zakopane, sprzętu medycznego jednorazowego i wielorazowego użytku obejmującego: Wapno sodowane oraz filtr bakteryjny – wg zestawienia minimalnych parametrów technicznych, jakościowych, eksploatacyjnych i funkcjonalnych określonych w punkcie 4.59 przedmiotowej SWZ - 2 pozycje asortymentowe. 2. Zamawiający zastrzega, że dostarczony przedmiot zamówienia musi posiadać wymagane aktualnymi przepisami prawa np. zezwolenia, świadectwa, certyfikaty, atesty oraz oznakowanie przewidziane zapisami ustawy o wyrobach medycznych świadczące o wymaganym dopuszczeniu do stosowania i obrotu na terenie Polski zgodnie z rozporządzeniem Ministra Zdrowia w sprawie wymagań zasadniczych oraz procedur oceny zgodności wyrobów medycznych. 3. Przedmiot zamówienia musi być oznakowany przez producenta w taki sposób, aby możliwa była identyfikacja zarówno produktu jak i producenta. 4. Zamawiający zastrzega, że oferowany przedmiot zamówienia, opatrzony terminem ważności musi posiadać odpowiednio długi okres ważności pozwalający na swobodne użytkowanie przez okres minimum 12 miesięcy licząc od daty wykonania dostawy. 5. Zamawiający zastrzega, że realizacja dostaw przez czas trwania umowy będzie się odbywać sukcesywnie na postawie zamówień częściowych składanych przez Kierownika Sekcji Zaopatrzenia Szpitala w Zakopanem za pomocą faksu lub poczty elektronicznej. Zamawiający będzie składał zamówienia według bieżących potrzeb, przy czym wartość zamówienia jednostkowego nie powinna być mniejsza niż 500 zł netto. 6. Zamawiający zastrzega, że realizacja dostaw częściowych odbywać się będzie sukcesywnie najdłużej w terminie 5 dni kalendarzowych od złożenia zamówienia częściowego w godzinach od 8:00 do 14:00 w odpowiednio oznakowanych opakowaniach. 7. Warunki wykonania zamówienia zawarte są w projekcie umowy, który stanowi załącznik nr 7 do niniejszej SWZ.
Interne Kennung: ZP/18/25 - Pakiet nr 45
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33171000 Instrumente für Anästhesie und Reanimation
Los: LOT-0046
Titel: Pakiet nr 46
Beschreibung: 1. Przedmiotem niniejszej części zamówienia jest wybór wykonawcy, który będzie świadczył na rzecz zamawiającego dostawy polegające na sukcesywnym dostarczaniu przez wykonawcę do Szpitala Powiatowego im. dr Tytusa Chałubińskiego w Zakopanem, ul. Kamieniec 10, 34-500 Zakopane, sprzętu medycznego jednorazowego i wielorazowego użytku obejmującego: Butelka do dozownika tlenowego – wg zestawienia minimalnych parametrów technicznych, jakościowych, eksploatacyjnych i funkcjonalnych określonych w punkcie 4.60 przedmiotowej SWZ - 1 pozycja asortymentowa. 2. Zamawiający zastrzega, że dostarczony przedmiot zamówienia musi posiadać wymagane aktualnymi przepisami prawa np. zezwolenia, świadectwa, certyfikaty, atesty oraz oznakowanie przewidziane zapisami ustawy o wyrobach medycznych świadczące o wymaganym dopuszczeniu do stosowania i obrotu na terenie Polski zgodnie z rozporządzeniem Ministra Zdrowia w sprawie wymagań zasadniczych oraz procedur oceny zgodności wyrobów medycznych. 3. Przedmiot zamówienia musi być oznakowany przez producenta w taki sposób, aby możliwa była identyfikacja zarówno produktu jak i producenta. 4. Zamawiający zastrzega, że oferowany przedmiot zamówienia, opatrzony terminem ważności musi posiadać odpowiednio długi okres ważności pozwalający na swobodne użytkowanie przez okres minimum 12 miesięcy licząc od daty wykonania dostawy. 5. Zamawiający zastrzega, że realizacja dostaw przez czas trwania umowy będzie się odbywać sukcesywnie na postawie zamówień częściowych składanych przez Kierownika Sekcji Zaopatrzenia Szpitala w Zakopanem za pomocą faksu lub poczty elektronicznej. Zamawiający będzie składał zamówienia według bieżących potrzeb, przy czym wartość zamówienia jednostkowego nie powinna być mniejsza niż 500 zł netto. 6. Zamawiający zastrzega, że realizacja dostaw częściowych odbywać się będzie sukcesywnie najdłużej w terminie 5 dni kalendarzowych od złożenia zamówienia częściowego w godzinach od 8:00 do 14:00 w odpowiednio oznakowanych opakowaniach. 7. Warunki wykonania zamówienia zawarte są w projekcie umowy, który stanowi załącznik nr 7 do niniejszej SWZ.
Interne Kennung: ZP/18/25 - Pakiet nr 46
Los: LOT-0047
Titel: Pakiet nr 47
Beschreibung: 1. Przedmiotem niniejszej części zamówienia jest wybór wykonawcy, który będzie świadczył na rzecz zamawiającego dostawy polegające na sukcesywnym dostarczaniu przez wykonawcę do Szpitala Powiatowego im. dr Tytusa Chałubińskiego w Zakopanem, ul. Kamieniec 10, 34-500 Zakopane, sprzętu medycznego jednorazowego i wielorazowego użytku obejmującego: Proszek do tamowania krwawienia hemostatyczny – wg zestawienia minimalnych parametrów technicznych, jakościowych, eksploatacyjnych i funkcjonalnych określonych w punkcie 4.61 przedmiotowej SWZ - 4 pozycje asortymentowe. 2. Zamawiający zastrzega, że dostarczony przedmiot zamówienia musi posiadać wymagane aktualnymi przepisami prawa np. zezwolenia, świadectwa, certyfikaty, atesty oraz oznakowanie przewidziane zapisami ustawy o wyrobach medycznych świadczące o wymaganym dopuszczeniu do stosowania i obrotu na terenie Polski zgodnie z rozporządzeniem Ministra Zdrowia w sprawie wymagań zasadniczych oraz procedur oceny zgodności wyrobów medycznych. 3. Przedmiot zamówienia musi być oznakowany przez producenta w taki sposób, aby możliwa była identyfikacja zarówno produktu jak i producenta. 4. Zamawiający zastrzega, że oferowany przedmiot zamówienia, opatrzony terminem ważności musi posiadać odpowiednio długi okres ważności pozwalający na swobodne użytkowanie przez okres minimum 12 miesięcy licząc od daty wykonania dostawy. 5. Zamawiający zastrzega, że realizacja dostaw przez czas trwania umowy będzie się odbywać sukcesywnie na postawie zamówień częściowych składanych przez Kierownika Sekcji Zaopatrzenia Szpitala w Zakopanem za pomocą faksu lub poczty elektronicznej. Zamawiający będzie składał zamówienia według bieżących potrzeb, przy czym wartość zamówienia jednostkowego nie powinna być mniejsza niż 500 zł netto. 6. Zamawiający zastrzega, że realizacja dostaw częściowych odbywać się będzie sukcesywnie najdłużej w terminie 5 dni kalendarzowych od złożenia zamówienia częściowego w godzinach od 8:00 do 14:00 w odpowiednio oznakowanych opakowaniach. 7. Warunki wykonania zamówienia zawarte są w projekcie umowy, który stanowi załącznik nr 7 do niniejszej SWZ.
Interne Kennung: ZP/18/25 - Pakiet nr 47
Los: LOT-0048
Titel: Pakiet nr 48
Beschreibung: 1. Przedmiotem niniejszej części zamówienia jest wybór wykonawcy, który będzie świadczył na rzecz zamawiającego dostawy polegające na sukcesywnym dostarczaniu przez wykonawcę do Szpitala Powiatowego im. dr Tytusa Chałubińskiego w Zakopanem, ul. Kamieniec 10, 34-500 Zakopane, sprzętu medycznego jednorazowego i wielorazowego użytku obejmującego: Staplery – wg zestawienia minimalnych parametrów technicznych, jakościowych, eksploatacyjnych i funkcjonalnych określonych w punkcie 4.62 przedmiotowej SWZ - 4 pozycje asortymentowe. 2. Zamawiający zastrzega, że dostarczony przedmiot zamówienia musi posiadać wymagane aktualnymi przepisami prawa np. zezwolenia, świadectwa, certyfikaty, atesty oraz oznakowanie przewidziane zapisami ustawy o wyrobach medycznych świadczące o wymaganym dopuszczeniu do stosowania i obrotu na terenie Polski zgodnie z rozporządzeniem Ministra Zdrowia w sprawie wymagań zasadniczych oraz procedur oceny zgodności wyrobów medycznych. 3. Przedmiot zamówienia musi być oznakowany przez producenta w taki sposób, aby możliwa była identyfikacja zarówno produktu jak i producenta. 4. Zamawiający zastrzega, że oferowany przedmiot zamówienia, opatrzony terminem ważności musi posiadać odpowiednio długi okres ważności pozwalający na swobodne użytkowanie przez okres minimum 12 miesięcy licząc od daty wykonania dostawy. 5. Zamawiający zastrzega, że realizacja dostaw przez czas trwania umowy będzie się odbywać sukcesywnie na postawie zamówień częściowych składanych przez Kierownika Sekcji Zaopatrzenia Szpitala w Zakopanem za pomocą faksu lub poczty elektronicznej. Zamawiający będzie składał zamówienia według bieżących potrzeb, przy czym wartość zamówienia jednostkowego nie powinna być mniejsza niż 500 zł netto. 6. Zamawiający zastrzega, że realizacja dostaw częściowych odbywać się będzie sukcesywnie najdłużej w terminie 5 dni kalendarzowych od złożenia zamówienia częściowego w godzinach od 8:00 do 14:00 w odpowiednio oznakowanych opakowaniach. 7. Warunki wykonania zamówienia zawarte są w projekcie umowy, który stanowi załącznik nr 7 do niniejszej SWZ.
Interne Kennung: ZP/18/25 - Pakiet nr 48
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33169000 Chirurgische Instrumente
Los: LOT-0049
Titel: Pakiet nr 49
Beschreibung: 1. Przedmiotem niniejszej części zamówienia jest wybór wykonawcy, który będzie świadczył na rzecz zamawiającego dostawy polegające na sukcesywnym dostarczaniu przez wykonawcę do Szpitala Powiatowego im. dr Tytusa Chałubińskiego w Zakopanem, ul. Kamieniec 10, 34-500 Zakopane, sprzętu medycznego jednorazowego i wielorazowego użytku obejmującego: Endobag – worek laparoskopowy – wg zestawienia minimalnych parametrów technicznych, jakościowych, eksploatacyjnych i funkcjonalnych określonych w punkcie 4.63 przedmiotowej SWZ - 1 pozycja asortymentowa. 2. Zamawiający zastrzega, że dostarczony przedmiot zamówienia musi posiadać wymagane aktualnymi przepisami prawa np. zezwolenia, świadectwa, certyfikaty, atesty oraz oznakowanie przewidziane zapisami ustawy o wyrobach medycznych świadczące o wymaganym dopuszczeniu do stosowania i obrotu na terenie Polski zgodnie z rozporządzeniem Ministra Zdrowia w sprawie wymagań zasadniczych oraz procedur oceny zgodności wyrobów medycznych. 3. Przedmiot zamówienia musi być oznakowany przez producenta w taki sposób, aby możliwa była identyfikacja zarówno produktu jak i producenta. 4. Zamawiający zastrzega, że oferowany przedmiot zamówienia, opatrzony terminem ważności musi posiadać odpowiednio długi okres ważności pozwalający na swobodne użytkowanie przez okres minimum 12 miesięcy licząc od daty wykonania dostawy. 5. Zamawiający zastrzega, że realizacja dostaw przez czas trwania umowy będzie się odbywać sukcesywnie na postawie zamówień częściowych składanych przez Kierownika Sekcji Zaopatrzenia Szpitala w Zakopanem za pomocą faksu lub poczty elektronicznej. Zamawiający będzie składał zamówienia według bieżących potrzeb, przy czym wartość zamówienia jednostkowego nie powinna być mniejsza niż 500 zł netto. 6. Zamawiający zastrzega, że realizacja dostaw częściowych odbywać się będzie sukcesywnie najdłużej w terminie 5 dni kalendarzowych od złożenia zamówienia częściowego w godzinach od 8:00 do 14:00 w odpowiednio oznakowanych opakowaniach. 7. Warunki wykonania zamówienia zawarte są w projekcie umowy, który stanowi załącznik nr 7 do niniejszej SWZ.
Interne Kennung: ZP/18/25 - Pakiet nr 49
Los: LOT-0050
Titel: Pakiet nr 50
Beschreibung: 1. Przedmiotem niniejszej części zamówienia jest wybór wykonawcy, który będzie świadczył na rzecz zamawiającego dostawy polegające na sukcesywnym dostarczaniu przez wykonawcę do Szpitala Powiatowego im. dr Tytusa Chałubińskiego w Zakopanem, ul. Kamieniec 10, 34-500 Zakopane, sprzętu medycznego jednorazowego i wielorazowego użytku obejmującego: Filtry antybakteryjne – wg zestawienia minimalnych parametrów technicznych, jakościowych, eksploatacyjnych i funkcjonalnych określonych w punkcie 4.64 przedmiotowej SWZ - 1 pozycja asortymentowa. 2. Zamawiający zastrzega, że dostarczony przedmiot zamówienia musi posiadać wymagane aktualnymi przepisami prawa np. zezwolenia, świadectwa, certyfikaty, atesty oraz oznakowanie przewidziane zapisami ustawy o wyrobach medycznych świadczące o wymaganym dopuszczeniu do stosowania i obrotu na terenie Polski zgodnie z rozporządzeniem Ministra Zdrowia w sprawie wymagań zasadniczych oraz procedur oceny zgodności wyrobów medycznych. 3. Przedmiot zamówienia musi być oznakowany przez producenta w taki sposób, aby możliwa była identyfikacja zarówno produktu jak i producenta. 4. Zamawiający zastrzega, że oferowany przedmiot zamówienia, opatrzony terminem ważności musi posiadać odpowiednio długi okres ważności pozwalający na swobodne użytkowanie przez okres minimum 12 miesięcy licząc od daty wykonania dostawy. 5. Zamawiający zastrzega, że realizacja dostaw przez czas trwania umowy będzie się odbywać sukcesywnie na postawie zamówień częściowych składanych przez Kierownika Sekcji Zaopatrzenia Szpitala w Zakopanem za pomocą faksu lub poczty elektronicznej. Zamawiający będzie składał zamówienia według bieżących potrzeb, przy czym wartość zamówienia jednostkowego nie powinna być mniejsza niż 500 zł netto. 6. Zamawiający zastrzega, że realizacja dostaw częściowych odbywać się będzie sukcesywnie najdłużej w terminie 5 dni kalendarzowych od złożenia zamówienia częściowego w godzinach od 8:00 do 14:00 w odpowiednio oznakowanych opakowaniach. 7. Warunki wykonania zamówienia zawarte są w projekcie umowy, który stanowi załącznik nr 7 do niniejszej SWZ.
Interne Kennung: ZP/18/25 - Pakiet nr 50
Los: LOT-0051
Titel: Pakiet nr 51
Beschreibung: 1. Przedmiotem niniejszej części zamówienia jest wybór wykonawcy, który będzie świadczył na rzecz zamawiającego dostawy polegające na sukcesywnym dostarczaniu przez wykonawcę do Szpitala Powiatowego im. dr Tytusa Chałubińskiego w Zakopanem, ul. Kamieniec 10, 34-500 Zakopane, sprzętu medycznego jednorazowego i wielorazowego użytku obejmującego: Komora wilgotna – osłona oka jednorazowego użytku – wg zestawienia minimalnych parametrów technicznych, jakościowych, eksploatacyjnych i funkcjonalnych określonych w punkcie 4.65 przedmiotowej SWZ - 1 pozycja asortymentowa. 2. Zamawiający zastrzega, że dostarczony przedmiot zamówienia musi posiadać wymagane aktualnymi przepisami prawa np. zezwolenia, świadectwa, certyfikaty, atesty oraz oznakowanie przewidziane zapisami ustawy o wyrobach medycznych świadczące o wymaganym dopuszczeniu do stosowania i obrotu na terenie Polski zgodnie z rozporządzeniem Ministra Zdrowia w sprawie wymagań zasadniczych oraz procedur oceny zgodności wyrobów medycznych. 3. Przedmiot zamówienia musi być oznakowany przez producenta w taki sposób, aby możliwa była identyfikacja zarówno produktu jak i producenta. 4. Zamawiający zastrzega, że oferowany przedmiot zamówienia, opatrzony terminem ważności musi posiadać odpowiednio długi okres ważności pozwalający na swobodne użytkowanie przez okres minimum 12 miesięcy licząc od daty wykonania dostawy. 5. Zamawiający zastrzega, że realizacja dostaw przez czas trwania umowy będzie się odbywać sukcesywnie na postawie zamówień częściowych składanych przez Kierownika Sekcji Zaopatrzenia Szpitala w Zakopanem za pomocą faksu lub poczty elektronicznej. Zamawiający będzie składał zamówienia według bieżących potrzeb, przy czym wartość zamówienia jednostkowego nie powinna być mniejsza niż 500 zł netto. 6. Zamawiający zastrzega, że realizacja dostaw częściowych odbywać się będzie sukcesywnie najdłużej w terminie 5 dni kalendarzowych od złożenia zamówienia częściowego w godzinach od 8:00 do 14:00 w odpowiednio oznakowanych opakowaniach. 7. Warunki wykonania zamówienia zawarte są w projekcie umowy, który stanowi załącznik nr 7 do niniejszej SWZ.
Interne Kennung: ZP/18/25 - Pakiet nr 51
Los: LOT-0052
Titel: Pakiet nr 52
Beschreibung: 1. Przedmiotem niniejszej części zamówienia jest wybór wykonawcy, który będzie świadczył na rzecz zamawiającego dostawy polegające na sukcesywnym dostarczaniu przez wykonawcę do Szpitala Powiatowego im. dr Tytusa Chałubińskiego w Zakopanem, ul. Kamieniec 10, 34-500 Zakopane, sprzętu medycznego jednorazowego i wielorazowego użytku obejmującego: Fartuch jednorazowy – wg zestawienia minimalnych parametrów technicznych, jakościowych, eksploatacyjnych i funkcjonalnych określonych w punkcie 4.66 przedmiotowej SWZ - 2 pozycje asortymentowe. 2. Zamawiający zastrzega, że dostarczony przedmiot zamówienia musi posiadać wymagane aktualnymi przepisami prawa np. zezwolenia, świadectwa, certyfikaty, atesty oraz oznakowanie przewidziane zapisami ustawy o wyrobach medycznych świadczące o wymaganym dopuszczeniu do stosowania i obrotu na terenie Polski zgodnie z rozporządzeniem Ministra Zdrowia w sprawie wymagań zasadniczych oraz procedur oceny zgodności wyrobów medycznych. 3. Przedmiot zamówienia musi być oznakowany przez producenta w taki sposób, aby możliwa była identyfikacja zarówno produktu jak i producenta. 4. Zamawiający zastrzega, że oferowany przedmiot zamówienia, opatrzony terminem ważności musi posiadać odpowiednio długi okres ważności pozwalający na swobodne użytkowanie przez okres minimum 12 miesięcy licząc od daty wykonania dostawy. 5. Zamawiający zastrzega, że realizacja dostaw przez czas trwania umowy będzie się odbywać sukcesywnie na postawie zamówień częściowych składanych przez Kierownika Sekcji Zaopatrzenia Szpitala w Zakopanem za pomocą faksu lub poczty elektronicznej. Zamawiający będzie składał zamówienia według bieżących potrzeb, przy czym wartość zamówienia jednostkowego nie powinna być mniejsza niż 500 zł netto. 6. Zamawiający zastrzega, że realizacja dostaw częściowych odbywać się będzie sukcesywnie najdłużej w terminie 5 dni kalendarzowych od złożenia zamówienia częściowego w godzinach od 8:00 do 14:00 w odpowiednio oznakowanych opakowaniach. 7. Warunki wykonania zamówienia zawarte są w projekcie umowy, który stanowi załącznik nr 7 do niniejszej SWZ.
Interne Kennung: ZP/18/25 - Pakiet nr 52
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33199000 Medizinische Kleidung
Los: LOT-0053
Titel: Pakiet nr 53
Beschreibung: 1. Przedmiotem niniejszej części zamówienia jest wybór wykonawcy, który będzie świadczył na rzecz zamawiającego dostawy polegające na sukcesywnym dostarczaniu przez wykonawcę do Szpitala Powiatowego im. dr Tytusa Chałubińskiego w Zakopanem, ul. Kamieniec 10, 34-500 Zakopane, sprzętu medycznego jednorazowego i wielorazowego użytku obejmującego: Zestaw do opaskowania żylaków – wg zestawienia minimalnych parametrów technicznych, jakościowych, eksploatacyjnych i funkcjonalnych określonych w punkcie 4.67 przedmiotowej SWZ - 1 pozycja asortymentowa. 2. Zamawiający zastrzega, że dostarczony przedmiot zamówienia musi posiadać wymagane aktualnymi przepisami prawa np. zezwolenia, świadectwa, certyfikaty, atesty oraz oznakowanie przewidziane zapisami ustawy o wyrobach medycznych świadczące o wymaganym dopuszczeniu do stosowania i obrotu na terenie Polski zgodnie z rozporządzeniem Ministra Zdrowia w sprawie wymagań zasadniczych oraz procedur oceny zgodności wyrobów medycznych. 3. Przedmiot zamówienia musi być oznakowany przez producenta w taki sposób, aby możliwa była identyfikacja zarówno produktu jak i producenta. 4. Zamawiający zastrzega, że oferowany przedmiot zamówienia, opatrzony terminem ważności musi posiadać odpowiednio długi okres ważności pozwalający na swobodne użytkowanie przez okres minimum 12 miesięcy licząc od daty wykonania dostawy. 5. Zamawiający zastrzega, że realizacja dostaw przez czas trwania umowy będzie się odbywać sukcesywnie na postawie zamówień częściowych składanych przez Kierownika Sekcji Zaopatrzenia Szpitala w Zakopanem za pomocą faksu lub poczty elektronicznej. Zamawiający będzie składał zamówienia według bieżących potrzeb, przy czym wartość zamówienia jednostkowego nie powinna być mniejsza niż 500 zł netto. 6. Zamawiający zastrzega, że realizacja dostaw częściowych odbywać się będzie sukcesywnie najdłużej w terminie 5 dni kalendarzowych od złożenia zamówienia częściowego w godzinach od 8:00 do 14:00 w odpowiednio oznakowanych opakowaniach. 7. Warunki wykonania zamówienia zawarte są w projekcie umowy, który stanowi załącznik nr 7 do niniejszej SWZ.
Interne Kennung: ZP/18/25 - Pakiet nr 53
Los: LOT-0054
Titel: Pakiet nr 54
Beschreibung: 1. Przedmiotem niniejszej części zamówienia jest wybór wykonawcy, który będzie świadczył na rzecz zamawiającego dostawy polegające na sukcesywnym dostarczaniu przez wykonawcę do Szpitala Powiatowego im. dr Tytusa Chałubińskiego w Zakopanem, ul. Kamieniec 10, 34-500 Zakopane, sprzętu medycznego jednorazowego i wielorazowego użytku obejmującego: Elektrody ssące – wg zestawienia minimalnych parametrów technicznych, jakościowych, eksploatacyjnych i funkcjonalnych określonych w punkcie 4.68 przedmiotowej SWZ - 1 pozycja asortymentowa. 2. Zamawiający zastrzega, że dostarczony przedmiot zamówienia musi posiadać wymagane aktualnymi przepisami prawa np. zezwolenia, świadectwa, certyfikaty, atesty oraz oznakowanie przewidziane zapisami ustawy o wyrobach medycznych świadczące o wymaganym dopuszczeniu do stosowania i obrotu na terenie Polski zgodnie z rozporządzeniem Ministra Zdrowia w sprawie wymagań zasadniczych oraz procedur oceny zgodności wyrobów medycznych. 3. Przedmiot zamówienia musi być oznakowany przez producenta w taki sposób, aby możliwa była identyfikacja zarówno produktu jak i producenta. 4. Zamawiający zastrzega, że oferowany przedmiot zamówienia, opatrzony terminem ważności musi posiadać odpowiednio długi okres ważności pozwalający na swobodne użytkowanie przez okres minimum 12 miesięcy licząc od daty wykonania dostawy. 5. Zamawiający zastrzega, że realizacja dostaw przez czas trwania umowy będzie się odbywać sukcesywnie na postawie zamówień częściowych składanych przez Kierownika Sekcji Zaopatrzenia Szpitala w Zakopanem za pomocą faksu lub poczty elektronicznej. Zamawiający będzie składał zamówienia według bieżących potrzeb, przy czym wartość zamówienia jednostkowego nie powinna być mniejsza niż 500 zł netto. 6. Zamawiający zastrzega, że realizacja dostaw częściowych odbywać się będzie sukcesywnie najdłużej w terminie 5 dni kalendarzowych od złożenia zamówienia częściowego w godzinach od 8:00 do 14:00 w odpowiednio oznakowanych opakowaniach. 7. Warunki wykonania zamówienia zawarte są w projekcie umowy, który stanowi załącznik nr 7 do niniejszej SWZ.
Interne Kennung: ZP/18/25 - Pakiet nr 54
Los: LOT-0055
Titel: Pakiet nr 55
Beschreibung: 1. Przedmiotem niniejszej części zamówienia jest wybór wykonawcy, który będzie świadczył na rzecz zamawiającego dostawy polegające na sukcesywnym dostarczaniu przez wykonawcę do Szpitala Powiatowego im. dr Tytusa Chałubińskiego w Zakopanem, ul. Kamieniec 10, 34-500 Zakopane, sprzętu medycznego jednorazowego i wielorazowego użytku obejmującego: Przyrządy do przetoczeń – wg zestawienia minimalnych parametrów technicznych, jakościowych, eksploatacyjnych i funkcjonalnych określonych w punkcie 4.69 przedmiotowej SWZ - 1 pozycja asortymentowa. 2. Zamawiający zastrzega, że dostarczony przedmiot zamówienia musi posiadać wymagane aktualnymi przepisami prawa np. zezwolenia, świadectwa, certyfikaty, atesty oraz oznakowanie przewidziane zapisami ustawy o wyrobach medycznych świadczące o wymaganym dopuszczeniu do stosowania i obrotu na terenie Polski zgodnie z rozporządzeniem Ministra Zdrowia w sprawie wymagań zasadniczych oraz procedur oceny zgodności wyrobów medycznych. 3. Przedmiot zamówienia musi być oznakowany przez producenta w taki sposób, aby możliwa była identyfikacja zarówno produktu jak i producenta. 4. Zamawiający zastrzega, że oferowany przedmiot zamówienia, opatrzony terminem ważności musi posiadać odpowiednio długi okres ważności pozwalający na swobodne użytkowanie przez okres minimum 12 miesięcy licząc od daty wykonania dostawy. 5. Zamawiający zastrzega, że realizacja dostaw przez czas trwania umowy będzie się odbywać sukcesywnie na postawie zamówień częściowych składanych przez Kierownika Sekcji Zaopatrzenia Szpitala w Zakopanem za pomocą faksu lub poczty elektronicznej. Zamawiający będzie składał zamówienia według bieżących potrzeb, przy czym wartość zamówienia jednostkowego nie powinna być mniejsza niż 500 zł netto. 6. Zamawiający zastrzega, że realizacja dostaw częściowych odbywać się będzie sukcesywnie najdłużej w terminie 5 dni kalendarzowych od złożenia zamówienia częściowego w godzinach od 8:00 do 14:00 w odpowiednio oznakowanych opakowaniach. 7. Warunki wykonania zamówienia zawarte są w projekcie umowy, który stanowi załącznik nr 7 do niniejszej SWZ.
Interne Kennung: ZP/18/25 - Pakiet nr 55
Los: LOT-0056
Titel: Pakiet nr 56
Beschreibung: 1. Przedmiotem niniejszej części zamówienia jest wybór wykonawcy, który będzie świadczył na rzecz zamawiającego dostawy polegające na sukcesywnym dostarczaniu przez wykonawcę do Szpitala Powiatowego im. dr Tytusa Chałubińskiego w Zakopanem, ul. Kamieniec 10, 34-500 Zakopane, sprzętu medycznego jednorazowego i wielorazowego użytku obejmującego: System do kontrolowanej zbiórki luźnego stolca – wg zestawienia minimalnych parametrów technicznych, jakościowych, eksploatacyjnych i funkcjonalnych określonych w punkcie 4.70 przedmiotowej SWZ - 1 pozycja asortymentowa. 2. Zamawiający zastrzega, że dostarczony przedmiot zamówienia musi posiadać wymagane aktualnymi przepisami prawa np. zezwolenia, świadectwa, certyfikaty, atesty oraz oznakowanie przewidziane zapisami ustawy o wyrobach medycznych świadczące o wymaganym dopuszczeniu do stosowania i obrotu na terenie Polski zgodnie z rozporządzeniem Ministra Zdrowia w sprawie wymagań zasadniczych oraz procedur oceny zgodności wyrobów medycznych. 3. Przedmiot zamówienia musi być oznakowany przez producenta w taki sposób, aby możliwa była identyfikacja zarówno produktu jak i producenta. 4. Zamawiający zastrzega, że oferowany przedmiot zamówienia, opatrzony terminem ważności musi posiadać odpowiednio długi okres ważności pozwalający na swobodne użytkowanie przez okres minimum 12 miesięcy licząc od daty wykonania dostawy. 5. Zamawiający zastrzega, że realizacja dostaw przez czas trwania umowy będzie się odbywać sukcesywnie na postawie zamówień częściowych składanych przez Kierownika Sekcji Zaopatrzenia Szpitala w Zakopanem za pomocą faksu lub poczty elektronicznej. Zamawiający będzie składał zamówienia według bieżących potrzeb, przy czym wartość zamówienia jednostkowego nie powinna być mniejsza niż 500 zł netto. 6. Zamawiający zastrzega, że realizacja dostaw częściowych odbywać się będzie sukcesywnie najdłużej w terminie 5 dni kalendarzowych od złożenia zamówienia częściowego w godzinach od 8:00 do 14:00 w odpowiednio oznakowanych opakowaniach. 7. Warunki wykonania zamówienia zawarte są w projekcie umowy, który stanowi załącznik nr 7 do niniejszej SWZ.
Interne Kennung: ZP/18/25 - Pakiet nr 56
Los: LOT-0057
Titel: Pakiet nr 57
Beschreibung: 1. Przedmiotem niniejszej części zamówienia jest wybór wykonawcy, który będzie świadczył na rzecz zamawiającego dostawy polegające na sukcesywnym dostarczaniu przez wykonawcę do Szpitala Powiatowego im. dr Tytusa Chałubińskiego w Zakopanem, ul. Kamieniec 10, 34-500 Zakopane, sprzętu medycznego jednorazowego i wielorazowego użytku obejmującego: Elektrody, sonotrody, filtry, kable – osprzęt do rektoskopu i resektoskopu – wg zestawienia minimalnych parametrów technicznych, jakościowych, eksploatacyjnych i funkcjonalnych określonych w punkcie 4.71 przedmiotowej SWZ - 11 pozycji asortymentowych. 2. Zamawiający zastrzega, że dostarczony przedmiot zamówienia musi posiadać wymagane aktualnymi przepisami prawa np. zezwolenia, świadectwa, certyfikaty, atesty oraz oznakowanie przewidziane zapisami ustawy o wyrobach medycznych świadczące o wymaganym dopuszczeniu do stosowania i obrotu na terenie Polski zgodnie z rozporządzeniem Ministra Zdrowia w sprawie wymagań zasadniczych oraz procedur oceny zgodności wyrobów medycznych. 3. Przedmiot zamówienia musi być oznakowany przez producenta w taki sposób, aby możliwa była identyfikacja zarówno produktu jak i producenta. 4. Zamawiający zastrzega, że oferowany przedmiot zamówienia, opatrzony terminem ważności musi posiadać odpowiednio długi okres ważności pozwalający na swobodne użytkowanie przez okres minimum 12 miesięcy licząc od daty wykonania dostawy. 5. Zamawiający zastrzega, że realizacja dostaw przez czas trwania umowy będzie się odbywać sukcesywnie na postawie zamówień częściowych składanych przez Kierownika Sekcji Zaopatrzenia Szpitala w Zakopanem za pomocą faksu lub poczty elektronicznej. Zamawiający będzie składał zamówienia według bieżących potrzeb, przy czym wartość zamówienia jednostkowego nie powinna być mniejsza niż 500 zł netto. 6. Zamawiający zastrzega, że realizacja dostaw częściowych odbywać się będzie sukcesywnie najdłużej w terminie 5 dni kalendarzowych od złożenia zamówienia częściowego w godzinach od 8:00 do 14:00 w odpowiednio oznakowanych opakowaniach. 7. Warunki wykonania zamówienia zawarte są w projekcie umowy, który stanowi załącznik nr 7 do niniejszej SWZ.
Interne Kennung: ZP/18/25 - Pakiet nr 57