2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zakup wraz z dostawą 300 szt. fabrycznie nowych zapór (rękawów) przeciwpowodziowych napełnianych wodą na zabezpieczenie potrzeb Wojewody Mazowieckiego w związku z realizacją zadań z zakresu ochrony ludności i obrony cywilnej.
Beschreibung: Zakup wraz z dostawą 300 szt. fabrycznie nowych zapór (rękawów) przeciwpowodziowych napełnianych wodą na zabezpieczenie potrzeb Wojewody Mazowieckiego w związku z realizacją zadań z zakresu ochrony ludności i obrony cywilnej.
Interne Kennung: BOU-V.272.39.2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 44212382 Stauverschlüsse
Zusätzliche Einstufung (cpv): 44212383 Schleusentore, 35230000 Handschellen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: „Zakup wraz z dostawą 300 szt. fabrycznie nowych zapór (rękawów) przeciwpowodziowych napełnianych wodą na zabezpieczenie potrzeb Wojewody Mazowieckiego w związku z realizacją zadań z zakresu ochrony ludności i obrony cywilnej.”
Beschreibung: „Zakup wraz z dostawą 300 szt. fabrycznie nowych zapór (rękawów) przeciwpowodziowych napełnianych wodą na zabezpieczenie potrzeb Wojewody Mazowieckiego w związku z realizacją zadań z zakresu ochrony ludności i obrony cywilnej.”