496368-2025 - Wettbewerb
Tschechien – Computeranlagen und Zubehör – Kulturní a kreativní centrum VARY&TE – IT vybavení
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelKulturní a kreativní centrum VARY&TE – IT vybavení
BeschreibungPředmětem plnění zakázky je dodávka IT vybavení objektu Kulturního a kreativního centra VARY&TE. Předmět plnění veřejné zakázky zahrnuje: a) pořízení, výrobu či jiné opatření veškerých věcí k předmětu plnění uvedeným v příloze č. 2 Svazku 1, b) dopravu na místo dodání a balné, c) vynesení vybavení na místo určené zadavatelem, d) likvidaci obalového materiálu, e) instalaci vybavení a jeho zprovoznění, odzkoušení a ověření správné funkce předmětu plnění a provedení dalších úkonů nutných pro to, aby předmět plnění mohl plnit sjednaný účel v místě užívání, f) úklid na místě plnění po instalaci, g) předání dokladů, které jsou nutné k užívání vybavení, zejména písemných instrukcí a návodů k obsluze a údržbě vybavení, provozních manuálů a ostatních dokumentů nezbytných pro provoz vybavení v českém jazyce, h) zaškolení personálu k obsluze a ovládání vybavení, i) zajištění záručního servisu po dobu záruky, j) vykonání dalších činností, jejichž provedení je nebo se stane nezbytným k řádnému provedení
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 30200000 Computeranlagen und Zubehör
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30213100 Tragbare Computer, 32321200 Audiovisuelle Geräte
5. Los
LosLOT-0001
Interne KennungVARYIT
Optionen
Beschreibung der OptionenZadavatel si v souladu s § 100 zákona vyhrazuje změnu předmětu plnění: zadavatel bude akceptovat záměnu jedné nebo více položek v soupise vybavení v případě, že nabízené plnění představuje srovnatelný druh vybavení ve vztahu k nahrazovaným položkám, cena vybavení je ve vztahu k nahrazovaným položkám stejná nebo nižší, vybavení podle nových položek je ve vztahu k nahrazovaným položkám kvalitativně stejné nebo vyšší.