2. Verfahren
Verfahren
Titel: VXL Molecuul (sml) lokalisatie microscoop
Beschreibung: Enkele molecuul localisatie (sml) microscoop met verhoogde gevoeligheid vor krachtige en platte excitatie voor Alexa 647 en gerelateerde kleurstoffen 1 stuks, inclusief uitbreidingen
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 38510000 Mikroskope
5. Los
Los: LOT-0000
Interne Kennung: 1