See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa ładowarki kołowej.
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa fabrycznie nowej ładowarki kołowej do Miejskiego Przedsiębiorstwa Gospodarki Odpadami Sp. z o.o. w Sosnowcu o parametrach nie gorszych niż opisane w SWZ. 2. Ładowarka kołowa winna być fabrycznie nowa, rok produkcji 2026, wolna od wad konstrukcyjnych, materiałowych, wykonawczych i prawnych, spełniająca obowiązujące w Polsce normy i przepisy prawa. 3. Szczegółowy opis znajduje się w Rozdziale II sekcja 1 SWZ.
Vorherige Bekanntmachung: 360027-2026
Interne Kennung: MPGO.07.2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 43250000 Frontschaufellader
5. Los
Los: LOT-0001