2. Verfahren
Verfahren
Titel: Accountantsdiensten
Beschreibung: De opdracht is gericht op het benoemen van een registeraccountant die: - de controle van de geconsolideerde jaarrekening ex artikel 393 lid 1 Boek 2 Burgerlijk Wetboek uitvoert en hiervan verslag uitbrengt; - de natuurlijke adviesfunctie vervult welke voortvloeit uit de bevindingen van de controle, mede tot uitdrukking komend in een managementletter na afronding van de tussentijdse controle; - de bijzondere controles (inclusief de controle van de bekostigingsgegevens) vervult welke de bedrijfsvoering van ROC MN met zich meebrengt. Vanwege de nauwe verbondenheid worden deze drie onderwerpen gecombineerd als één opdracht in de markt gezet en wordt de aanbesteding niet verdeeld in percelen. De natuurlijke adviesfunctie kent een logische samenhang met de controle (bevindingen) en het is organisatorisch efficiënt en effectief om bijzondere controles uit te besteden aan een accountant die de organisatie en de administratie kent. De te contracteren dienstverlener draagt bij aan de volgende De opdracht heeft betrekking op de levering van accountantsdiensten ten behoeve van ROC Midden Nederland (hierna: ROC MN). De omvang van de opdracht is gebaseerd op de aard, grootte en complexiteit van de organisatie. ROC MN is een onderwijsinstelling in het middelbaar beroepsonderwijs met circa 1.800 medewerkers en een jaarlijkse baten-/lastenomvang van circa € 200 mio. De organisatie kent 16 onderwijslocaties en een centrale ondersteunende organisatie met bijbehorende administratieve processen.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Op basis van de aanbestedingswet en het ROC MN inkoopbeleid zal een Europees openbare aanbestedingsprocedure worden gevolgd.
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 66171000 Finanzberatung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 79412000 Beratung im Bereich Finanzverwaltung
5. Los
Los: LOT-0000
Beschreibung: De opdracht is gericht op het benoemen van een registeraccountant die: - de controle van de geconsolideerde jaarrekening ex artikel 393 lid 1 Boek 2 Burgerlijk Wetboek uitvoert en hiervan verslag uitbrengt; - de natuurlijke adviesfunctie vervult welke voortvloeit uit de bevindingen van de controle, mede tot uitdrukking komend in een managementletter na afronding van de tussentijdse controle; - de bijzondere controles (inclusief de controle van de bekostigingsgegevens) vervult welke de bedrijfsvoering van ROC MN met zich meebrengt. Vanwege de nauwe verbondenheid worden deze drie onderwerpen gecombineerd als één opdracht in de markt gezet en wordt de aanbesteding niet verdeeld in percelen. De natuurlijke adviesfunctie kent een logische samenhang met de controle (bevindingen) en het is organisatorisch efficiënt en effectief om bijzondere controles uit te besteden aan een accountant die de organisatie en de administratie kent. Zie voor verdere details het aanbestedingsdocument. Op basis van de aanbestedingswet en het ROC MN inkoopbeleid zal een Europees openbare aanbestedingsprocedure worden gevolgd.
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Verlenging
496412-2026 - Competition
Netherlands – Financial consultancy services – Accountantsdiensten
Contract or concession notice – standard regime
Services
2. Procedure
Procedure
Title: Accountantsdiensten
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 66171000 Financial consultancy services
Additional classification (cpv): 79412000 Financial management consultancy services
5. Lot
Lot: LOT-0000
Internal identifier: 1
Options:
Description of the options: Verlenging