See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Nationale Pakketdiensten MMO
Beschreibung: Voor u ligt de Gunningsleidraad Mededingingsprocedure met Onderhandeling (MMO) “Nationale Pakketdiensten IUC24-683”. De Aanbestedende dienst past de Mededingingsprocedure met Onderhandeling toe om te komen tot het sluiten van een Raamovereenkomst ten behoeve van de Rijksoverheid. De Aanbestedende dienst nodigt u uit om in te schrijven voor deze aanbesteding. In deze gunningsleidraad is alle relevante informatie opgenomen voor het indienen van een Inschrijving. €6.500.000,- EX BTW
Interne Kennung: IUC24-683
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zentrale Elemente des Verfahrens: De beoordeling vindt plaats binnen de kaders van de mededingingsprocedure met onderhandeling als bedoeld in artikel 2.31 sub e tot en met sub k Aanbestedingswet 2012. De procedure kent de volgende stappen: 1. Indiening van de eerste inschrijving; 2. Beoordeling van de inschrijving; 3. (Optioneel) Onderhandeling tussen Aanbestedende dienst en Inschrijver; 4. (Optioneel) Indiening van een definitieve (“best and final offer”) inschrijving; 5. (Optioneel) Definitieve beoordeling en gunning (“best and final offer”). De Aanbestedende dienst behoudt zich het recht voor om: • de gunning te baseren op de eerste inschrijving; of • één of meerdere onderhandelingsronden te voeren; • de Inschrijver uit te nodigen tot het indienen van een definitieve inschrijving (best and final offer). Zie ook paragraaf 4.8 van deze Gunningsleidraad. De Aanbestedende dienst handelt bij de toepassing van deze procedure met inachtneming van de beginselen van transparantie, proportionaliteit en zorgvuldigheid. Tijdens de onderhandelingsfase bestaat ruimte om te onderhandelen over: • de inhoud van de dien
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 64000000 Post- und Fernmeldedienste
5. Los
Los: LOT-0000
Interne Kennung: 1