2. Verfahren
Verfahren
Titel: Vybudování zázemí pro školní družiny na ZŠ Svitavy, Felberova 2 za účelem zvyšování kvality poskytovaných služeb a vybudování učebny pro výuku multimediální výchovy a praktických dovedností – dodávky interiéru
Beschreibung: Předmětem plnění veřejné zakázky jsou dodávky interiérů
Interne Kennung: 1
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 39200000 Ausstattung und Zubehör
5. Los
Los: LOT-0001
Haupteinstufung (cpv): 39290000 Diverse Einrichtungsgegenstände