2. Verfahren
Verfahren
Titel: H330 - 0ZVOD - Náhrada ATS za chlazení čerpadel 0GAF z výtlaku
Beschreibung: Předmětem veřejné zakázky je kompletní zpracování Projektové dokumentace pro provádění stavby a Výrobně technické dokumentace, dle kterých Zhotovitel provede přiřazení každému čerpadlu 0GAF(1až6)AP1 vlastní nezávislé chlazení. Zhotovitel nahradí stávající filtraci vody samostatným systémem filtrace zvlášť pro každé hlavní čerpadlo. Na výtlaku každého čerpadla dojde k namontování odbočky s automatickým samočistícím filtrem. Pro každé čerpadlo 0GAF(1až6)AP1 Zhotovitel zajistí automatickou samočistící filtraci s těmito parametry: filtrace: min. 200 µm; výstupní tlak chladící vody 0,5 MPa a teplota horního ložiska elektromotoru nesmí překročit 70 °C.
Vorherige Bekanntmachung: 51849-2024
Interne Kennung: N006/24/V00001581
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren mit vorheriger Veröffentlichung eines Aufrufs zum Wettbewerb/Verhandlungsverfahren
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 42912350 Einrichtungen für Filtrieranlagen
5. Los
Los: LOT-0001
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zadavatel si v souladu s ustanovením § 100 odst. 2 ZZVZ vyhrazuje právo změnit Dodavatele Veřejné zakázky v průběhu plnění Veřejné zakázky. Podmínky pro tuto změnu a způsob určení nového Dodavatele jsou uvedeny v ZD část 1, článek 27.