2. Verfahren
Verfahren
Titel: „Kompleksowa organizacja dwudniowych szkoleń o charakterze warsztatowym dla nauczycieli doradztwa zawodowego oraz doradców zawodowych na rzecz rozwoju systemu doradztwa zawodowego w województwie lubelskim oraz opracowanie publikacji z zakresu doradztwa zawodowego” (ZSU)
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest usługa polegająca na kompleksowej organizacji dwudniowych szkoleń o charakterze warsztatowym dla nauczycieli doradztwa zawodowego oraz doradców zawodowych na rzecz rozwoju systemu doradztwa zawodowego w województwie lubelskim oraz opracowanie publikacji z zakresu doradztwa zawodowego. Na wskazaną usługę składają się następujące elementy: 1) szkolenia metodyczne dla doradców zawodowych w zakresie: 1.1 obsługa organizacyjno-techniczna 25 dwudniowych szkoleń o charakterze warsztatowym, 1.2 usługa merytoryczna przeprowadzenia 25 szkoleń o charakterze warsztatowym dla doradców zawodowych, 1.3 opracowanie publikacji „Niezbędnik dla nauczycieli doradztwa zawodowego” wraz z profesjonalną korektą językową, stylistyczną oraz edytorską. 2) szkolenia metodyczne dla Liderów sieci doradztwa zawodowego w zakresie: 2.1. obsługa organizacyjno-techniczna 8 dwudniowych szkoleń o charakterze warsztatowym, dla każdego szkolenia. 2.2. usługa merytoryczna przeprowadzenia 8 dwudniowych szkoleń o charakterze warsztatowym dla liderów sieci doradców zawodowych. 2. Opis przedmiotu zamówienia znajduje się w Załączniku nr 2 do SWZ.
Vorherige Bekanntmachung: 346226-2025
Interne Kennung: ZP.262.11.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 80570000 Ausbildung in der Persönlichkeitsentwicklung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 55120000 Sitzungs- und Konferenzdienstleistungen von Hotels, 55000000 Dienstleistungen des Hotel- und Gaststättengewerbes und des Einzelhandels, 55300000 Restaurant- und Bewirtungsdienste, 55520000 Verpflegungsdienste, 79952000 Event-Organisation, 80000000 Allgemeine und berufliche Bildung, 80521000 Mit Ausbildungsprogrammen verbundene Dienstleistungen, 80522000 Schulungsseminare
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Kompleksowa organizacja dwudniowych szkoleń o charakterze warsztatowym dla nauczycieli doradztwa zawodowego oraz doradców zawodowych na rzecz rozwoju systemu doradztwa zawodowego w województwie lubelskim oraz opracowanie publikacji z zakresu doradztwa zawodowego (ZSU).
Zusätzliche Einstufung (cpv): 55000000 Dienstleistungen des Hotel- und Gaststättengewerbes und des Einzelhandels, 55120000 Sitzungs- und Konferenzdienstleistungen von Hotels, 55300000 Restaurant- und Bewirtungsdienste, 55520000 Verpflegungsdienste, 79952000 Event-Organisation, 80000000 Allgemeine und berufliche Bildung, 80521000 Mit Ausbildungsprogrammen verbundene Dienstleistungen, 80522000 Schulungsseminare