2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dynamický nákupní systém pro nákup ICT
Beschreibung: Předmětem veřejných zakázek zadávaných po dobu trvání tohoto DNS budou dodávky ICT techniky, která je definována CPV kódy uvedenými v ZD. Zadavatel předpokládá zavedení DNS na dobu 5 let ode dne jeho zavedení. Samotné zařazení do DNS dodavatele neopravňuje k jakémukoliv plnění a veškerá plnění poskytne dodavatel vůči zadavateli pouze na základě veřejné zakázky zadané v průběhu trvání DNS. Zadavatel si vyhrazuje právo DNS kdykoli ukončit. Kompletní znění zadávací dokumentace včetně příloh je uveřejněno na profilu zadavatele na adrese: https://www.tenderarena.cz/profily/susuk.
Interne Kennung: VZ-6442/2025
Verfahrensart: Nichtoffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 30213000 Personalcomputer
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30231300 Bildschirme, 30192113 Tonerkassetten, 30125110 Toner für Laserdrucker/Fax-Geräte, 30233131 Diskettenlaufwerke, 30233141 RAID (Redundant Array of Independent Disks, redundanter Verbund unabhängiger Festplatten), 31154000 Unterbrechungsfreie Stromversorgung, 32413100 Router für Netzwerke, 32423000 Netzwerkspeichen, 30232100 Drucker und Plotter
5. Los
Los: LOT-0001
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30125110 Toner für Laserdrucker/Fax-Geräte, 30192113 Tonerkassetten, 30231300 Bildschirme, 30233131 Diskettenlaufwerke, 30233141 RAID (Redundant Array of Independent Disks, redundanter Verbund unabhängiger Festplatten), 31154000 Unterbrechungsfreie Stromversorgung, 32413100 Router für Netzwerke, 32423000 Netzwerkspeichen, 30232100 Drucker und Plotter