See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dodávka materiálu část 2. – Mezinárodní aplikace
Beschreibung: Předmětem zakázky je uzavření rámcové dohody mezi zadavatelem a jedním dodavatelem na každou část této veřejné zakázky na dodávku: 1) čedičového vlákna 2400 tex 2) vázací vlákno 3) impregnační chemie Bližší specifikace dodávky je uvedena v příloze č. 2 zadávací dokumentace. Zadavatel umožňuje dílčí plnění. Každý účastník má možnost podat nabídku na jednu, více i všechny části plnění, které budou samostatně hodnoceny. Pro každou část plnění bude uzavřena samostatná rámcová dohoda
Interne Kennung: 2
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 19400000 Textilgarne und -fäden
Zusätzliche Einstufung (cpv): 24300000 Anorganische und organische Grundchemikalien
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: čedičového vlákna 2400 tex
Beschreibung: Předmětem zakázky je uzavření rámcové dohody mezi zadavatelem a jedním dodavatelem na každou část této veřejné zakázky na dodávku: - čedičového vlákna 2400 tex
Interne Kennung: 2a
Haupteinstufung (cpv): 19440000 Synthetische Garne oder Fäden
Los: LOT-0003
Titel: impregnační chemie
Beschreibung: Předmětem zakázky je uzavření rámcové dohody mezi zadavatelem a jedním dodavatelem na každou část této veřejné zakázky na dodávku: - impregnační chemie
Interne Kennung: 2c
Haupteinstufung (cpv): 24300000 Anorganische und organische Grundchemikalien
Los: LOT-0002
Titel: vázací vlákno
Beschreibung: Předmětem zakázky je uzavření rámcové dohody mezi zadavatelem a jedním dodavatelem na každou část této veřejné zakázky na dodávku: - vázací vlákno
Interne Kennung: 2b