See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa półmasek filtrujących dla Oddziałów Polskiej Grupy Górniczej S.A. - nr grupy 292-3
Beschreibung: Zakup i dostawa półmasek filtrujących dla Oddziałów Polskiej Grupy Górniczej S.A.
Interne Kennung: 702600124
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 42924790 Geruchsneutralisierungsgeräte
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: umowa nr 702603078
Beschreibung: Umowa z Wykonawcą Awatar S.C.w części zamówienia nr 4
Interne Kennung: 702603078
Los: LOT-0002
Titel: umowa nr 702603079
Beschreibung: Umowa z Wykonawcą SI ZGODA w zakresie części zamówienia nr 1-3 i 5,6
Interne Kennung: 702603079