496615-2026 - Wettbewerb
Polen – Arzneimittel – Sukcsesywna dostawa produktów farmaceutycznych
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelSukcsesywna dostawa produktów farmaceutycznych
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa produktów farmaceutycznych dla SP ZOZ Szpitala Specjalistycznego MSWiA w Głuchołazach w okresie od dnia podpisania umowy przez 12 miesięcy.
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33600000 Arzneimittel
5. Los
LosLOT-0001
TitelPakiet nr 1
BeschreibungPakiet nr 1-Produkty farmaceutyczne, Szczegółowy opis w załączniku nr 1.1 do SWZ
Optionen
Beschreibung der Optionennie dotyczy
LosLOT-0002
TitelPakiet nr 2
BeschreibungPakiet nr 2-Produkty farmaceutyczne, Szczegółowy opis w załączniku nr 1.2 do SWZ
LosLOT-0003
TitelPakiet nr 3
BeschreibungPakiet nr 3-Produkty farmaceutyczne, Szczegółowy opis w załączniku nr 1.3 do SWZ
LosLOT-0004
TitelPakiet nr 4
BeschreibungPakiet nr 4-Produkty farmaceutyczne, Szczegółowy opis w załączniku nr 1.4 do SWZ
LosLOT-0005
TitelPakiet nr 5
BeschreibungPakiet nr 5-Produkty farmaceutyczne, Szczegółowy opis w załączniku nr 1.5 do SWZ
LosLOT-0006
TitelPakiet nr 6
BeschreibungPakiet nr 6-Produkty farmaceutyczne, Szczegółowy opis w załączniku nr 1.6 do SWZ
LosLOT-0007
TitelPakiet nr 7
BeschreibungPakiet nr 7-Produkty farmaceutyczne, Szczegółowy opis w załączniku nr 1.7 do SWZ
LosLOT-0008
TitelPakiet nr 8
BeschreibungPakiet nr 8-Produkty farmaceutyczne, Szczegółowy opis w załączniku nr 1.8 do SWZ
LosLOT-0009
TitelPakiet nr 9
BeschreibungPakiet nr 9-Produkty farmaceutyczne, Szczegółowy opis w załączniku nr 1.9 do SWZ
LosLOT-0010
TitelPakiet nr 10
BeschreibungPakiet nr 10-Produkty farmaceutyczne, Szczegółowy opis w załączniku nr 1.10 do SWZ
LosLOT-0011
TitelPakiet nr 11
BeschreibungPakiet nr 11-Produkty farmaceutyczne, Szczegółowy opis w załączniku nr 1.11 do SWZ
LosLOT-0012
TitelPakiet nr 12
BeschreibungPakiet nr 12-Produkty farmaceutyczne, Szczegółowy opis w załączniku nr 1.12 do SWZ
LosLOT-0013
TitelPakiet nr 13
BeschreibungPakiet nr 13-Produkty farmaceutyczne, Szczegółowy opis w załączniku nr 1.13 do SWZ
LosLOT-0014
TitelPakiet nr 14
BeschreibungPakiet nr 14-Produkty farmaceutyczne, Szczegółowy opis w załączniku nr 1.14 do SWZ
LosLOT-0015
TitelPakiet nr 15
BeschreibungPakiet nr 15-Produkty farmaceutyczne, Szczegółowy opis w załączniku nr 1.15 do SWZ
LosLOT-0016
TitelPakiet nr 16
BeschreibungPakiet nr 16-Produkty farmaceutyczne, Szczegółowy opis w załączniku nr 1.16 do SWZ
LosLOT-0017
TitelPakiet nr 17
BeschreibungPakiet nr 17-Produkty farmaceutyczne, Szczegółowy opis w załączniku nr 1.17 do SWZ
LosLOT-0018
TitelPakiet nr 18
BeschreibungPakiet nr 18-Produkty farmaceutyczne, Szczegółowy opis w załączniku nr 1.18 do SWZ
LosLOT-0019
TitelPakiet nr 19
BeschreibungPakiet nr 19-Produkty farmaceutyczne, Szczegółowy opis w załączniku nr 1.19 do SWZ
LosLOT-0020
TitelPakiet nr 20
BeschreibungPakiet nr 20-Produkty farmaceutyczne, Szczegółowy opis w załączniku nr 1.20 do SWZ
LosLOT-0021
TitelPakiet nr 21
BeschreibungPakiet nr 21-Produkty farmaceutyczne, Szczegółowy opis w załączniku nr 1.21 do SWZ
LosLOT-0022
TitelPakiet nr 22
BeschreibungPakiet nr 22-Produkty farmaceutyczne, Szczegółowy opis w załączniku nr 1.22 do SWZ
LosLOT-0023
TitelPakiet nr 23
BeschreibungPakiet nr 23-Produkty farmaceutyczne, Szczegółowy opis w załączniku nr 1.23 do SWZ
LosLOT-0024
TitelPakiet nr 24
BeschreibungPakiet nr 24-Produkty farmaceutyczne, Szczegółowy opis w załączniku nr 1.24 do SWZ
LosLOT-0025
TitelPakiet nr 25
BeschreibungPakiet nr 25-Produkty farmaceutyczne, Szczegółowy opis w załączniku nr 1.25 do SWZ
LosLOT-0026
TitelPakiet nr 26
BeschreibungPakiet nr 26-Produkty farmaceutyczne, Szczegółowy opis w załączniku nr 1.26 do SWZ
LosLOT-0027
TitelPakiet nr 27
BeschreibungPakiet nr 27-Produkty farmaceutyczne, Szczegółowy opis w załączniku nr 1.27 do SWZ
LosLOT-0028
TitelPakiet nr 28
BeschreibungPakiet nr 28-Produkty farmaceutyczne, Szczegółowy opis w załączniku nr 1.28 do SWZ
LosLOT-0029
TitelPakiet nr 29
BeschreibungPakiet nr 29-Produkty farmaceutyczne, Szczegółowy opis w załączniku nr 1.29 do SWZ
LosLOT-0030
TitelPakiet nr 30
BeschreibungPakiet nr 30-Produkty farmaceutyczne, Szczegółowy opis w załączniku nr 1.30 do SWZ