2. Verfahren
Verfahren
Titel: Uitzenddienstverlening voor Reinigingsdiensten Rd4
Beschreibung: Doel van deze aanbesteding is om een raamovereenkomst te sluiten voor uitzend- en payroll-dienstverlening. Rd4 is voornemens met ingang van 01-04-2027 een opdrachtnemer te contracteren voor deze uitzenddienstverlening. 5.500.000 euro
Interne Kennung: BV260091/AHe/jho
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Zie aanbestedingsleidraad
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79600000 Personaleinstellung
5. Los
Los: LOT-0000
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: -
2. Procedure
Procedure
Internal identifier: BV260091/AHe/jho
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Main features of the procedure: Zie aanbestedingsleidraad
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 79600000 Recruitment services
5. Lot
Lot: LOT-0000
Internal identifier: 1
Options:
Description of the options: -