496669-2026 - Ergebnis
Tschechien – Reparatur und Wartung von Stromverteilungsanlagen – Odstraňování poruch a drobné opravy vvn
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelOdstraňování poruch a drobné opravy vvn
BeschreibungPředmětem Veřejné zakázky jsou Elektromontážní práce, Ostatní práce a Koordinační činnost v případě výskytu mimořádných událostí, při odstraňování poruch a havárií a provádění oprav na vedení vvn. Dále provádění servisu a oprav optické infrastruktury (mechanická část).
Vorherige Bekanntmachung9960-2022
Interne KennungN006/22/V00005698
VerfahrensartVerhandlungsverfahren mit vorheriger Veröffentlichung eines Aufrufs zum Wettbewerb/Verhandlungsverfahren
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 50532400 Reparatur und Wartung von Stromverteilungsanlagen
5. Los
LosLOT-0004
TitelOdstraňování poruch a drobné opravy vvn Část 5 VZ-region Západ
BeschreibungPředmětem Veřejné zakázky jsou Elektromontážní práce, Ostatní práce a Koordinační činnost v případě výskytu mimořádných událostí, při odstraňování poruch a havárií a provádění oprav na vedení vvn. Dále provádění servisu a oprav optické infrastruktury (mechanická část).. Část 5 Veřejné zakázky – region Západ.
Interne KennungN006/22/V00005698/004
LosLOT-0003
TitelOdstraňování poruch a drobné opravy vvn Část 3 VZ-region Střed
BeschreibungPředmětem Veřejné zakázky jsou Elektromontážní práce, Ostatní práce a Koordinační činnost v případě výskytu mimořádných událostí, při odstraňování poruch a havárií a provádění oprav na vedení vvn. Dále provádění servisu a oprav optické infrastruktury (mechanická část). Část 3 Veřejné zakázky – region Střed.
Interne KennungN006/22/V00005698/003
LosLOT-0002
TitelOdstraňování poruch a drobné opravy vvn Část 2 VZ-region Sever
BeschreibungPředmětem Veřejné zakázky jsou Elektromontážní práce, Ostatní práce a Koordinační činnost v případě výskytu mimořádných událostí, při odstraňování poruch a havárií a provádění oprav na vedení vvn. Dále provádění servisu a oprav optické infrastruktury (mechanická část). Část 2 Veřejné zakázky – region Sever.
Interne KennungN006/22/V00005698/002
LosLOT-0001
TitelOdstraňování poruch a drobné opravy vvn Část 1 VZ-region Morava
BeschreibungPředmětem Veřejné zakázky jsou Elektromontážní práce, Ostatní práce a Koordinační činnost v případě výskytu mimořádných událostí, při odstraňování poruch a havárií a provádění oprav na vedení vvn. Dále provádění servisu a oprav optické infrastruktury (mechanická část).. Část 1 Veřejné zakázky – region Morava.
Interne KennungN006/22/V00005698/001