496711-2026 - Ergebnis
Polen – Arzneimittel – Sukcesywna dostawa leków dla SPZOZ w Grodzisku Wielkopolskim
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelSukcesywna dostawa leków dla SPZOZ w Grodzisku Wielkopolskim
BeschreibungPrzedmiot zamówienia stanowi 24-miesięczna sukcesywna dostawa leków, produktów farmaceutycznych i wyrobów medycznych określonych w załączniku nr 2 do SWZ dla SPZOZ w Grodzisku Wielkopolskim dla każdego z pakietów. Miejsce wykonywania zamówienia: Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej w Grodzisku Wielkopolskim, ul. Mossego 3, 62-065 Grodzisk Wielkopolski – Apteka szpitalna. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia został określony w załączniku nr 2 do SWZ (Szczegółowy Opis Przedmiotu Zamówienia) i Istotnych postanowieniach umowy - załącznik nr 4 do SWZ.
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33600000 Arzneimittel
5. Los
LosLOT-0001
Titel1. Leki 1
BeschreibungPrzedmiot zamówienia stanowi 24-miesięczna sukcesywna dostawa leków, produktów farmaceutycznych i wyrobów medycznych określonych w załączniku nr 2 do SWZ dla SPZOZ w Grodzisku Wielkopolskim. Miejsce wykonywania zamówienia: Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej w Grodzisku Wielkopolskim, ul. Mossego 3, 62-065 Grodzisk Wielkopolski – Apteka szpitalna.. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia został określony w załączniku nr 2 do SWZ (Szczegółowy Opis Przedmiotu Zamówienia) i Istotnych postanowieniach umowy - załącznik nr 4 do SWZ.
Optionen
Beschreibung der Optionennie dotyczy
LosLOT-0002
Titel2. Leki przeciwdrobnoustrojowe
Haupteinstufung (cpv): 33651100 Antibiotika zur systemischen Anwendung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33600000 Arzneimittel
LosLOT-0003
Titel3. Leki 3
LosLOT-0004
Titel4. Preparaty do żywienia pozajelitowego i preparaty do żywienia dojelitowego.
Haupteinstufung (cpv): 33692200 Produkte für die parenterale Ernährung
LosLOT-0005
Titel5. Preparaty do żywienia pozajelitowego
LosLOT-0006
Titel6. Leki i płyny infuzyjne
LosLOT-0007
Titel7.Albuminy
Haupteinstufung (cpv): 33141540 Albumin
LosLOT-0008
Titel8. Leki 2
LosLOT-0009
Titel9. Leki, płyny infuzyjne i płyny do irygacji
LosLOT-0010
Titel10. Wankomycyna
LosLOT-0011
Titel11. Leki 3
LosLOT-0012
Titel12. Preparaty dezynfekcyjne
Haupteinstufung (cpv): 33631600 Antiseptika und Desinfektionsmittel
LosLOT-0013
Titel13. Heparyny drobnocząsteczkowe 1
Haupteinstufung (cpv): 33141550 Heparin
LosLOT-0014
Titel14. Rekombinowany czynnik krzepnięcia
Haupteinstufung (cpv): 33621200 Antihämorrhagika
LosLOT-0015
Titel15. Płyny infuzyjne
LosLOT-0016
Titel16. Leki 4
LosLOT-0017
Titel17. Leki 5
LosLOT-0018
Titel18. Leki 6
LosLOT-0019
Titel19. Leki 7
LosLOT-0020
Titel20. Immunoglobuliny anty- D
LosLOT-0021
Titel21. Leki 8
LosLOT-0022
Titel22. Sevofluran
LosLOT-0023
Titel23. Meropenem + Waborbaktam
LosLOT-0024
Titel24. Heparyny drobnocząsteczkowe 2
LosLOT-0025
Titel25. Leki 9
LosLOT-0026
Titel26. Leki 10
LosLOT-0027
Titel27. Leki 11
LosLOT-0028
Titel28. Wyroby medyczne
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33190000 Verschiedene medizinische Geräte und Produkte
LosLOT-0029
Titel29. Propofol