496726-2025 - Ergebnis
Tschechien – Reinigung von Faulbecken – Rámcová dohoda na čištění DUN/RN ve správě SSÚD a SMP-Čechy
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelRámcová dohoda na čištění DUN/RN ve správě SSÚD a SMP-Čechy
BeschreibungČištění usazovacích a retenčních nádrží včetně dopravy kalu na skládku k zajištění správné funkce odvodňovacích prvků dálnic a silnic I. třídy ve správě Ředitelství silnic a dálnic ČR. Potřeba pravidelné údržby retenčních a usazovacích nádrží vychází prioritně z požadavku zachování funkce systému odvodňovacího zařízení ve správě a údržbě Ředitelství silnic a dálnic ČR prostřednictví středisek správ a údržby dálnice (SSÚD). Požadavky na pravidelnou údržbu vychází a jsou specifikovány v provozním předpisu PPK-VOD a současně jsou stanoveny v provozním řádu konkrétních vodohospodářských objektů/nádrží.. Nejčastějším důvodem k čištění nádrží je opakovaně překračovaná maximální přípustná mocnost sedimentu v retenční nádrži (zjištěna na 2-3 místech měření), dále celkové zvýšené množství sedimentu v nádrži, případně pokud je omezena regulace vypouštění vod u retenčních nádrží. Dalším důvodem k čištění nádrže může být havárie nebo opakovaně překračované limitní nebo signální hodnoty běžně sledovaných chemických ukazatelů vypouštěné vody.
Vorherige Bekanntmachung34852-2021
Interne Kennung01PU-005101
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90450000 Reinigung von Faulbecken
5. Los
LosLOT-0001