2. Verfahren
Verfahren
Titel: Taxatiediensten Faunaschade 2027
Beschreibung: BIJ12 is voornemend een marktconsultatie te publiceren voor een mogelijk aanbesteding ‘Taxatiediensten faunaschade'. Deze marktconsultatie wordt gehouden voorafgaand aan een mogelijke aanbesteding, maar maakt daar geen deel van uit. De doelstelling van de aanbesteding is het contracteren van één partij per perceel die Taxatiediensten aan faunaschade zal uitvoeren. De taxaties faunaschade worden verdeeld in de volgende categorieën: Gras Landbouwhuisdieren Fruit en overige gewassen Mais Akkerbouw en vollegrondgroenteteelt .
Interne Kennung: 2026.283
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79900000 Veschiedene Dienstleistungen für Unternehmen und andere Dienstleistungen
5. Los
Los: LOT-0000
Beschreibung: BIJ12 is voornemend een marktconsultatie te publiceren voor een mogelijk aanbesteding ‘Taxatiediensten faunaschade'. Deze marktconsultatie wordt gehouden voorafgaand aan een mogelijke aanbesteding, maar maakt daar geen deel van uit. De doelstelling van de aanbesteding is het contracteren van één partij per perceel die Taxatiediensten aan faunaschade zal uitvoeren. De taxaties faunaschade worden verdeeld in de volgende categorieën: Gras Landbouwhuisdieren Fruit en overige gewassen Mais Akkerbouw en vollegrondgroenteteelt
Interne Kennung: 1