See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: RAAM_PATRIMONIUMBEHEER_poetsen kantoren + ramen_26/27 (+27/28)_ID3084
Beschreibung: Voor de kantoren gelegen op de derde en vierde verdieping van Campus Blairon 599 en werkplaats Steenweg op Gierle 96, 2300 Turnhout, en ons kantoor op Bosveld 152, 2400 Mol zijn we op zoek naar een poetsfirma die snel en efficiënt kan schakelen in het poetsen van de kantoren en reinigen van de ramen.
Interne Kennung: PPP0IE-3084/6159/2026-0139
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90919200 Büroreinigung
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Reinigen van onze kantoren 26/27 (+27/28)
Beschreibung: Reinigen van onze kantoren 26/27 (+27/28)
Interne Kennung: 2026-0139_1
Los: LOT-0002
Titel: Reinigen van ramen van onze kantoren en werkplaats 26/27 (+27/28)
Beschreibung: Voor onze kantoren op Campus Blairon is enkel de binnen kant van de ramen nodig, voor de werkplaats en ons kantoor te Mol moeten de ramen zowel binnen als buiten gepoetst worden.
Interne Kennung: 2026-0139_2
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90911300 Fensterreinigung