2. Verfahren
Verfahren
Titel: Verwijderen milieuverontreinigingen wegen en bermen, calamiteiten in de openbare ruimte 2024-2026
Beschreibung: Procedure Aanbesteding middels de Europees openbare procedure conform hoofdstuk 2 van het ARW 2016. Opdrachtgever De opdrachtgever bij deze aanbesteding is de Gemeente Breda. Voor meer informatie over de Gemeente Breda verwijzen wij u naar de website van de gemeente: www.breda.nl. Opdracht De opdracht betreft: Het verwijderen van milieuverontreinigingen op wegen, water en in bermen als gevolg van verkeerscalamiteiten, ten behoeve van de verkeersveiligheid en milieu (365/24/7); Het verwijden en afvoeren van chemicaliën, chemisch drugsafval, hennepafval, asbest enz. (365/24/7); Het verwijderen van lachgascilinders en overige drukhouders op wegen, in bermen en water; Het op afroep verwijderen van kadavers en illegaal gestort slachtafval buiten kantooruren; Het op afroep van de wachtdienst opzichter van de gemeente Breda uitvoeren van kleine reparaties aan gesloten en open verhardingen buiten kantooruren met een medewerker in de gemeente Breda; Het op afroep zorgen voor een groenverzorger ondersteuning wachtdienstopzichter van de gemeente Breda Het op afroep ondersteunen van de wachtdienstopzichter van de gemeente Breda met een medewerker in de gemeente Breda buiten kantooruren; Het op afroep beschikbaar stellen van een vrachtwagen en shovel buiten kantooruren. Doel Het doel van deze aanbesteding is om voor de levering van deze diensten een raamovereenkomst te sluiten met een looptijd van 2 jaar met als verwachte ingangsdatum 2 oktober 2024. De huidige raamovereenkomst is nog niet volledig uitgenut, hierdoor kan de ingangsdatum van de nieuwe overeenkomst later ingaan. De opdrachtgever heeft eenzijdig het recht deze tweemaal met één jaar te verlengen. De besluitvorming ten aanzien van deze verlenging(en) geschiedt op basis van evaluatie van de geleverde dienstverlening. Maximale contractwaarde De maximale opdrachtwaarde in het kader van deze raamovereenkomst wordt gesteld op € 5.000.000,- bezien over de looptijd van de overeenkomst, inclusief verlengingsopties. Aan het genoemde bedrag kunnen geen rechten worden ontleend. Voor opdrachtgever geldt geen afnameverplichting. Mocht gedurende de looptijd van de raamovereenkomst de maximale opdrachtwaarde worden overschreden dan zal de raamovereenkomst (eerder) worden beëindigd. Mercell Deze aanbesteding zal uitsluitend en geheel digitaal online worden afgehandeld via het Mercell platform (www.mercell.com). Een uitgebreide instructie met betrekking tot digitaal aanbesteden treft u aan in de Vragenlijsten.
Interne Kennung: M2403 3727-1
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90000000 Abwasser- und Abfallbeseitigungs-, Reinigungs- und Umweltschutzdienste
5. Los
Los: LOT-0000
Optionen:
Beschreibung der Optionen: De opdrachtgever heeft eenzijdig het recht deze tweemaal met één jaar te verlengen. De besluitvorming ten aanzien van deze verlenging(en) geschiedt op basis van evaluatie van de geleverde dienstverlening.
496742-2025 - Resultaat
Nederland – Diensten inzake afvalwater, afval, reiniging en milieu – Verwijderen milieuverontreinigingen wegen en bermen, calamiteiten in de openbare ruimte 2024-2026
Aankondiging van een gegunde opdracht of concessie – standaardregeling
Diensten
2. Procedure
Procedure
Interne identificatiecode: M2403 3727-1
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 90000000 Diensten inzake afvalwater, afval, reiniging en milieu
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Opties: