2. Verfahren
Verfahren
Titel: Inhuur Financieel Personeel
Beschreibung: Inhuur van financieel personeel De omvang, gebaseerd op de inhuur van de laatste twee jaren is gerekend over de gehele looptijd 3 miljoen euro
Interne Kennung: 16072026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79610000 Stellenvermittlung
5. Los
Los: LOT-0000
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Na twee jaren heeft de VU het recht de overeenkomst met tweemaal een jaar te verlengen.
2. Procedure
Procedure
Title: Inhuur Financieel Personeel
Internal identifier: 16072026
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 79610000 Placement services of personnel
5. Lot
Lot: LOT-0000
Internal identifier: 1
Options: