See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zakup i dostawa 1 szt. fabrycznie nowego samochodu przeznaczonego do zbierania odpadów komunalnych z tylnym załadunkiem odpadów na podwoziu dwuosiowym o pojemność skrzyni ładunkowej min. 7,5 m3.
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest zakup i dostawa 1 szt. fabrycznie nowego samochodu przeznaczonego do zbierania odpadów komunalnych z tylnym załadunkiem odpadów na podwoziu dwuosiowym o pojemność skrzyni ładunkowej min. 7,5 m3. 2. Szczegółowe parametry techniczne jakie musi posiadać samochód zostały opisane w rozdz. III SWZ Opis przedmiotu zamówienia.
Interne Kennung: NO-223/III/26
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34144511 Müllfahrzeuge
5. Los
Los: LOT-0001
Menge: 1 Stück