496765-2026 - Wettbewerb
Polen – Reklamedienste – Przygotowanie i realizacja kompleksowej, spójnej, wielokanałowej, ogólnopolskiej kampanii edukacyjno-informacyjnej promującej stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelPrzygotowanie i realizacja kompleksowej, spójnej, wielokanałowej, ogólnopolskiej kampanii edukacyjno-informacyjnej promującej stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę
BeschreibungNumeracja zgodna z Specyfikacją Warunków Zamówienia dalej zwaną SWZ dostępną na platformie zakupowej pod adresem: https://zamowienia-mrpips.ezamawiajacy.pl/pn/zamowienia-mrpips/demand/306283/notice/public/details 3.1. Przedmiotem zamówienia jest przygotowanie i realizacja kompleksowej, spójnej, wielokanałowej, ogólnopolskiej kampanii edukacyjno-informacyjnej, której zadaniem będzie pokazanie praktycznych korzyści wynikających z zatrudnienia na podstawie umowy o pracę oraz wzmocnienia przekonania, że pracownik ma prawo korzystać z przysługujących mu praw i narzędzi wynikających z ustawy o reformie Państwowej Inspekcji Pracy. Kampania powinna być zrozumiała i dostosowana do sposobu konsumpcji mediów przez osoby w wieku 25-35 lat, młodych dorosłych na styku millenialsów i pokolenia Z. 3.2. Szczegółowe informacje dotyczące opisu przedmiotu, zakresu i warunków realizacji przedmiotu zamówienia określają Projektowane Postanowienia Umowy (PPU) stanowiące załącznik nr 2 do SWZ wraz z załącznikami, w tym w szczególności Opis Przedmiotu Zamówienia (OPZ), stanowiący załącznik nr 1 do PPU.
Interne KennungBDG-V.2710.24.2026.KB
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zentrale Elemente des VerfahrensNumeracja zgodna z SWZ, dostępną pod adresem: https://zamowienia-mrpips.ezamawiajacy.pl/pn/zamowienia-mrpips/demand/306283/notice/public/details 2.1. Przekazanie dokumentów elektronicznych, w tym ofert oraz oświadczeń, o których mowa w art. 125 ust. 1 oraz ust. 2 ustawy , tj. Jednolitego Europejskiego Dokumentu Zamówienia (dalej zwanego JEDZ) następuje za pomocą środków komunikacji elektronicznej, zgodnie z wymogami określonymi w „rozporządzeniu w sprawie sposobu sporządzania i przekazywania informacji”. Środkiem komunikacji elektronicznej, służącym złożeniu przez wykonawcę oferty wraz z załącznikami, JEDZ oraz oświadczeń i dokumentów składanych w postępowaniu jest Platforma dostępna pod adresem https://zamowienia-mrpips.ezamawiajacy.pl/ 2.2. Ofertę oraz JEDZ składa się w formie elektronicznej tj. dokumentu podpisanego za pomocą kwalifikowanego podpisu elektronicznego, natomiast inne dokumenty, w tym przedmiotowe środki dowodowe, składa się w postaci elektronicznej opatrzonej kwalifikowanym podpisem elektronicznym – przez osobę uprawnioną, o której mowa w pkt 1.1 ppkt 3 SWZ. Oświadczenia podmiotów składających ofertę wspólnie oraz podmiotów, na zasobach których wykonawca polega, składane na formularzu JEDZ powinny zostać złożone w formie elektronicznej, podpisane kwalifikowanym podpisem elektronicznym, przez każdego z nich w zakresie w jakim potwierdzają okoliczności, o których mowa powyżej. 2.3. Złożenie oferty odbywa się poprzez: 2.3.1. dodanie w sekcji „Przygotowanie oferty” w podsekcji „Dokumenty do oferty” i wybranie docelowych plików, które mają zostać wczytane, poprzez wybranie polecenia „Przeciągnij tutaj lub Wybierz plik z dysku”, wskazanych w pkt 2.3.2 SWZ – podpisanych kwalifikowanym podpisem elektronicznym przez osoby uprawnione. 2.3.2. załączenie na Platformie następujących oświadczeń i dokumentów w postaci plików (w sekcji „Przygotowanie oferty" w podsekcji „Dokumenty do oferty”, dodaje się załączniki poprzez wybranie polecenia „Przeciągnij tutaj lub Wybierz plik z dysku” oraz wybranie docelowego pliku, który ma zostać wczytany): 2.3.2.1. druku Formularza Ofertowego (FO), którego wzór stanowi załącznik nr 1 do SWZ. UWAGA! - w przypadku złożenia oferty na innym formularzu niż załącznik nr 1 do SWZ, powinien on zawierać wszystkie niezbędne informacje wymagane w tym załączniku; - FO nie podlega uzupełnieniu na podstawie art. 128 ust. 1 ustawy ; - brak złożenia FO lub złożenie FO niezawierającego wszystkich wymaganych przez zamawiającego informacji, spowoduje odrzucenie oferty na podstawie art. 226 ust. 1 pkt 5 ustawy . 2.3.2.2. oryginału JEDZ w postaci dokumentu elektronicznego – szczegółowe zasady wypełniania JEDZ zostały określone w pkt. 2.4 i w pkt. 8.1-8.6 SWZ; 2.3.2.3. dokumentu (np. pełnomocnictwa) potwierdzającego, że oferta została złożona przez osobę upoważnioną do reprezentowania wykonawcy (forma pełnomocnictwa została wskazana w pkt 1.1 ppkt 3 SWZ) – w przypadku, gdy oferta została podpisana przez inną osobę niż umocowaną w dokumencie rejestrowym wykonawcy; 2.3.2.4. zobowiązania podmiotu trzeciego – o którym mowa w pkt 7.4. i 7.6. SWZ – jeżeli wykonawca polega na zasobach lub sytuacji podmiotu trzeciego; 2.3.2.5. wykazu osób, do oceny w ramach kryterium oceny ofert „Doświadczenie kierownika/koordynatora kampanii”, sporządzonego zgodnie ze wzorem stanowiącym załącznik nr 7 do SWZ. 2.3.2.6. przedmiotowych środków dowodowych składanych w celu przyznania punktów w ramach kryteriów oceny oferty, w postaci prezentacji multimedialnej, tj. w formie slajdów (format .pptx lub pdf), w tym: 1) Propozycję strategii realizacji Kampanii wraz z harmonogramem działań (dalej „Strategia”), uwzględniającej wszystkie wymagania wskazane przez zamawiającego w Rozdziale IV, Zadanie 1 Opisu Przedmiotu Zamówienia, stanowiącego załącznik nr 1 do Projektowanych postanowień umowy (dalej OPZ) oraz umożliwiającej ocenę oferty zgodnie z kryterium nr 3 oceny ofert, wskazanym w pkt 13.5 SWZ; 2) Wstępną koncepcję mediową i harmonogram emisji uwzględniającą wszystkie wymagania wskazane przez zamawiającego w Rozdziale IV, Zadanie 2 OPZ oraz umożliwiającą ocenę oferty zgodnie z kryterium nr 4 oceny ofert wskazanym w pkt 13.6 SWZ; 3) Wstępną centralną koncepcję komunikacyjną Kampanii („Big Idea”) wraz z materiałami kreatywnymi („Key Visual”) wraz z uzasadnieniem, opracowanych zgodnie z wymaganiami przedstawionymi w Rozdziale IV, Zadanie nr 3 OPZ oraz umożliwiającej ocenę oferty zgodnie z kryterium nr 5, oceny ofert wskazanym w pkt 13.7 SWZ; UWAGA: przedmiotowe środki dowodowe, o których mowa w pkt 1-3 są składane w celu przyznania punktów w ramach kryteriów wskazanych odpowiednio w pkt 13.5, 13.6 oraz 13.7 SWZ i nie podlegają uzupełnieniu. Brak złożenia przedmiotowych środków dowodowych, o których mowa w pkt 1 -3 skutkować będzie odrzuceniem oferty na podstawie art. 226 ust. 1 pkt 2 lit. c ustawy. 2.3.2.7. w przypadku wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia, o których mowa w pkt 1.3.1 SWZ: a) pełnomocnictwa, o których mowa w pkt 1.3.1 ppkt 2 SWZ; b) oświadczenia wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia, z którego wynika, które usługi wykonają poszczególni wykonawcy – w przypadku, gdy w odniesieniu do warunków udziału określonych w pkt 7.1.6.4 SWZ wykonawcy wspólnie ubiegający się o udzielenie zamówienia polegają na zdolnościach tych z wykonawców, którzy wykonają usługi, do realizacji których te zdolności są wymagane. Wzór oświadczenia stanowi załącznik nr 9 do SWZ.
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79342200 Reklamedienste
5. Los
LosLOT-0001
BeschreibungNumeracja zgodna z SWZ 3.1. Przedmiotem zamówienia jest przygotowanie i realizacja kompleksowej, spójnej, wielokanałowej, ogólnopolskiej kampanii edukacyjno-informacyjnej, której zadaniem będzie pokazanie praktycznych korzyści wynikających z zatrudnienia na podstawie umowy o pracę oraz wzmocnienia przekonania, że pracownik ma prawo korzystać z przysługujących mu praw i narzędzi wynikających z ustawy o reformie Państwowej Inspekcji Pracy. Kampania powinna być zrozumiała i dostosowana do sposobu konsumpcji mediów przez osoby w wieku 25-35 lat, młodych dorosłych na styku millenialsów i pokolenia Z. 3.2. Szczegółowe informacje dotyczące opisu przedmiotu, zakresu i warunków realizacji przedmiotu zamówienia określają Projektowane Postanowienia Umowy (PPU) stanowiące załącznik nr 2 do SWZ wraz z załącznikami, w tym w szczególności Opis Przedmiotu Zamówienia (OPZ), stanowiący załącznik nr 1 do PPU.