2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zagospodarowanie odpadów z mechanicznej obróbki o kodzie 19 12 12.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest zagospodarowanie (odbiór, transport i przetworzenie odpadów z mechanicznej obróbki o kodzie 19 12 12 pochodzących z: terenu Miasta Bydgoszczy (część I zamówienia),terenu Miasta Torunia i gmin powiatu toruńskiego (część II zamówienia), w zakresie i na warunkach określonych w załączniku nr 1 do SWZ.
Interne Kennung: MKUO ProNatura ZP/NO/45/26
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90533000 Verwaltung von Müllhalden
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90512000 Transport von Haushaltsabfällen
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest zagospodarowanie (odbiór, transport i przetworzenie odpadów z mechanicznej obróbki o kodzie 19 12 12 pochodzących z terenu Miasta Bydgoszczy (część I zamówienia), w zakresie i na warunkach określonych w załączniku nr 1 do SWZ.
Interne Kennung: MKUO ProNatura ZP/NO/45/26_część I
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zamawiającemu przysługuje uprawnienie do skorzystania z prawa opcji, którego szczegółowe zasady, sposób oraz zakres w jakim Zamawiający ma prawo do skorzystania z tego prawa określają projektowane postanowienia umowy stanowiący załącznik nr 6 do SWZ.
Los: LOT-0002
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest zagospodarowanie (odbiór, transport i przetworzenie odpadów z mechanicznej obróbki o kodzie 19 12 12 pochodzących z terenu Miasta Torunia i gmin powiatu toruńskiego (część II zamówienia), w zakresie i na warunkach określonych w załączniku nr 1 do SWZ.
Interne Kennung: MKUO ProNatura ZP/NO/45/26_Część II