2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zakup nowego wozu pożarniczego oraz wyposażenia dla Ochotniczej Straży Pożarnej w Starych Juchach w celu wzmocnienia potencjału jednostki i poprawy bezpieczeństwa mieszkańców Gminy Stare Juchy
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest zakup nowego wozu pożarniczego oraz wyposażenia dla Ochotniczej Straży Pożarnej w Starych Juchach w celu wzmocnienia potencjału jednostki i poprawy bezpieczeństwa mieszkańców Gminy Stare Juchy zgodnie z opisem przedmiotu zamówienia stanowiącym załącznik nr 1 do SWZ.
Interne Kennung: SG.271.2.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34144210 Feuerwehrfahrzeuge
Zusätzliche Einstufung (cpv): 34144200 Notfalleinsatzfahrzeuge, 35110000 Ausrüstung für Brandbekämpfung, Rettung und Sicherheit
5. Los
Los: LOT-0001
Menge: 1 Stück
Optionen:
Beschreibung der Optionen: zamawiający nie przewiduje opcji