496876-2026 - Wettbewerb
Spanien – Bau von Mehrfamilienhäusern – CONTRATACIÓN DAS OBRAS DE CONSTRUCIÓN DUN EDIFICIO PARA 55 VIVENDAS DE PROMOCIÓN PÚBLICA (VPP), GARAXES, ROCHOS E LOCAIS NA PARCELA M-V-4 DO PLAN PARCIAL DE SAN PAIO DE NAVIA, VIGO (PONTEVEDRA) POTENCIALMENTE COFINANCIADO CON FONDOS EUROPEOS NO MARCO DO PROGRAMA OPERATIVO FEDER GALICIA 2021-2027
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Bauleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: CONTRATACIÓN DAS OBRAS DE CONSTRUCIÓN DUN EDIFICIO PARA 55 VIVENDAS DE PROMOCIÓN PÚBLICA (VPP), GARAXES, ROCHOS E LOCAIS NA PARCELA M-V-4 DO PLAN PARCIAL DE SAN PAIO DE NAVIA, VIGO (PONTEVEDRA) POTENCIALMENTE COFINANCIADO CON FONDOS EUROPEOS NO MARCO DO PROGRAMA OPERATIVO FEDER GALICIA 2021-2027
Beschreibung: O contrato contempla a construción dun edificio para 55 VPP, garaxes, rochos e locais na parcela M-V-4 do Plan Parcial de San Paio de Navia, en Vigo (Pontevedra): • M-V-4: 55 VPP, 55 garaxes, 55 rochos e 3 locais.
Interne Kennung: PO-2026/060_OBRA
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45211340 Bau von Mehrfamilienhäusern
5. Los
Los: LOT-0001