See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zakup wraz z dostawą endoprotez dla potrzeb Samodzielnego Publicznego Zakładu Opieki Zdrowotnej w Puławach, z podziałem na 38 części
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się z Załączniku nr 3 do SWZ
Interne Kennung: ZM 35/230/2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33141750 Künstliche Gelenke
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: 1.Endoprotezy
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w Załączniku nr 3 do SWZ
Interne Kennung: Część nr 1
Los: LOT-0002
Titel: 2.Endoprotezy
Interne Kennung: Część nr 2
Los: LOT-0003
Titel: 3.Endoprotezy
Interne Kennung: Część nr 3
Los: LOT-0004
Titel: 4.Endoprotezy
Interne Kennung: Część nr 4
Los: LOT-0005
Titel: 5.Endoprotezy
Interne Kennung: Część nr 5
Los: LOT-0006
Titel: 6.Endoprotezy
Interne Kennung: Część nr 6
Los: LOT-0007
Titel: 7.Endoprotezy
Interne Kennung: Część nr 7
Los: LOT-0008
Titel: 8.Endoprotezy
Interne Kennung: Część nr 8
Los: LOT-0009
Titel: 9.Endoprotezy
Interne Kennung: Część nr 9
Los: LOT-0010
Titel: 10.Endoprotezy
Interne Kennung: Część nr 10
Los: LOT-0011
Titel: 11.Endoprotezy
Interne Kennung: Część nr 11
Los: LOT-0012
Titel: 12.Endoprotezy
Interne Kennung: Część nr 12
Los: LOT-0013
Titel: 13.Endoprotezy
Interne Kennung: Część nr 13
Los: LOT-0014
Titel: 14.Endoprotezy
Interne Kennung: Część nr 14
Los: LOT-0015
Titel: 15.Endoprotezy
Interne Kennung: Część nr 15
Los: LOT-0016
Titel: 16.Endoprotezy
Interne Kennung: Część nr 16
Los: LOT-0017
Titel: 17.Endoprotezy
Interne Kennung: Część nr 17
Los: LOT-0018
Titel: 18.Endoprotezy
Interne Kennung: Część nr 18
Los: LOT-0019
Titel: 19.Endoprotezy
Interne Kennung: Część nr 19
Los: LOT-0020
Titel: 20.Endoprotezy
Interne Kennung: Część nr 20
Los: LOT-0021
Titel: 21.Endoprotezy
Interne Kennung: Część nr 21
Los: LOT-0022
Titel: 22.Endoprotezy
Interne Kennung: Część nr 22
Los: LOT-0023
Titel: 23.Endoprotezy
Interne Kennung: Część nr 23
Los: LOT-0024
Titel: 24.Endoprotezy
Interne Kennung: Część nr 24
Los: LOT-0025
Titel: 25.Endoprotezy
Interne Kennung: Część nr 25
Los: LOT-0026
Titel: 26.Endoprotezy
Interne Kennung: Część nr 26
Los: LOT-0027
Titel: 27.Endoprotezy
Interne Kennung: Część nr 27
Los: LOT-0028
Titel: 28.Endoprotezy
Interne Kennung: Część nr 28
Los: LOT-0029
Titel: 29.Endoprotezy
Interne Kennung: Część nr 29
Los: LOT-0030
Titel: 30.Endoprotezy
Interne Kennung: Część nr 30
Los: LOT-0031
Titel: 31.Endoprotezy
Interne Kennung: Część nr 31
Los: LOT-0032
Titel: 32.Endoprotezy
Interne Kennung: Część nr 32
Los: LOT-0033
Titel: 33.Endoprotezy
Interne Kennung: Część nr 33
Los: LOT-0034
Titel: 34.Endoprotezy
Interne Kennung: Część nr 34
Los: LOT-0035
Titel: 35.Endoprotezy
Interne Kennung: Część nr 35
Los: LOT-0036
Titel: 36.Endoprotezy
Interne Kennung: Część nr 36
Los: LOT-0037
Titel: 37.Endoprotezy
Interne Kennung: Część nr 37
Los: LOT-0038
Titel: 38.Endoprotezy
Interne Kennung: Część nr 38