2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa pojazdów samochodowych typu VAN z przeznaczeniem dla izb administracji skarbowej
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa fabrycznie nowych, nieużywanych samochodów typu VAN, wyprodukowanych nie wcześniej niż w 2026 roku, z przeznaczeniem dla Izby Administracji Skarbowej w Olsztynie - 1 sztuka oraz Izby Administracji Skarbowej w Zielonej Górze - 1 sztuka. 2. Szczegółowe wymagania i sposób realizacji przedmiotu zamówienia dla części 1 i 2 zostały określone w Specyfikacji funkcjonalno-technicznej pojazdu dla danej części oraz w Projekcie umowy. 3. Wykonawca do Formularza ofertowego dołącza Specyfikację funkcjonalno-techniczną pojazdu dla danej części, na którą składa ofertę. Specyfikacja funkcjonalno-techniczna pojazdu stanowić będzie przedmiotowy środek dowodowy, potwierdzający zgodność oferowanej dostawy z wymaganiami Zamawiającego określonymi w dokumentach zamówienia, w tym w opisie przedmiotu zamówienia.
Interne Kennung: 0201-ILZ.260.10.2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34100000 Kraftfahrzeuge
Zusätzliche Einstufung (cpv): 34115200 Kraftfahrzeuge für den Transport von weniger als 10 Personen, 34110000 Personenkraftwagen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: CZĘŚĆ 1 - SAMOCHÓD TYPU VAN - IAS OLSZTYN [1 sztuka]
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa 1 sztuki samochodu typu VAN, fabrycznie nowego, nieużywanego, wyprodukowanego nie wcześniej niż w 2026 r., dla Izby Administracji Skarbowej w Olsztynie. 2. Szczegółowe wymagania i sposób realizacji przedmiotu zamówienia zostały określone w Specyfikacji funkcjonalno-technicznej pojazdu dla części 1 oraz w Projekcie umowy. 3. Zamawiający nie przewiduje opcji.
Interne Kennung: Część 1
Zusätzliche Einstufung (cpv): 34110000 Personenkraftwagen, 34115200 Kraftfahrzeuge für den Transport von weniger als 10 Personen
Menge: 1 Stück
Los: LOT-0002
Titel: CZĘŚĆ 2 - SAMOCHÓD TYPU VAN - IAS ZIELONA GÓRA [1 sztuka]
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa 1 sztuki samochodu typu VAN, fabrycznie nowego, nieużywanego, wyprodukowanego nie wcześniej niż w 2026 r., dla Izby Administracji Skarbowej w Zielonej Górze. 2. Szczegółowe wymagania i sposób realizacji przedmiotu zamówienia zostały określone w Specyfikacji funkcjonalno-technicznej pojazdu dla części 1 oraz w Projekcie umowy. 3. Zamawiający nie przewiduje opcji.
Interne Kennung: Część 2