See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: „Sukcesywny zakup i dostawa leków dla potrzeb Samodzielnego Publicznego Zespołu Zakładów Opieki Zdrowotnej Szpital w Iłży”
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest sukcesywny zakup i dostawa leków dla potrzeb Samodzielnego Publicznego Zespołu Zakładów Opieki zdrowotnej Szpital w Iłży przez okres 24 miesięcy. Zamówienie składa się z 13 niepodzielnych części. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik nr 2 do SWZ – formularz asortymentowo-cenowy. Przedmiot dostawy musi posiadać dokumenty zgodnie z wymaganiami prawa - Ustawy z dnia 06 września 2001r. Prawo farmaceutyczne (tekst jednolity Dz.U. z 2021 r. poz. 1977 z późn. zm.) i rozporządzeniami wydanymi na jej podstawie. Dostawy asortymentu realizowane będą w ciągu do 48 godzin licząc od chwili złożenia zamówienia, lokalizacja Apteka Samodzielnego Publicznego Zespołu Zakładów Opieki Zdrowotnej Szpital w Iłży, Ul. Danuty Siedzikówny „Inki” 4., w godz. 8:30-12:00 na koszt i ryzyko Wykonawcy.
Interne Kennung: DZP-04-2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33600000 Arzneimittel
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33610000 Arzneimittel für Verdauungstrakt und Stoffwechsel, 33620000 Arzneimittel für Blut, Blut bildende Organe und das kardiovaskuläre System, 33651000 Antiinfektiva zur systemischen Anwendung, 33660000 Arzneimittel für Nervensystem und Sinnesorgane, 33670000 Arzneimittel für den Respirationstrakt, 33690000 Varia, 33680000 Waren für pharmazeutische Zwecke
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Część 1 Produkty lecznicze dla przewodu pokarmowego i metabolizmu
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa leków dla potrzeb Samodzielnego Publicznego Zespołu Zakładów Opieki Zdrowotnej Szpital w Iłży przez okres 24 miesięcy. Szczegółowy opis części zamówienia stanowi załącznik nr 2 do SWZ – formularz asortymentowo-cenowy
Interne Kennung: Część 1
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33610000 Arzneimittel für Verdauungstrakt und Stoffwechsel
Los: LOT-0002
Titel: Część 2 Produkty lecznicze dla krwi, organów krwiotwórczych oraz układu krążenia I
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa leków dla potrzeb Samodzielnego Publicznego Zespołu Zakładów Opieki Zdrowotnej Szpital w Iłży przez okres 24 miesięcy. Szczegółowy opis części zamówienia stanowi załącznik nr 2 do SWZ – formularz asortymentowo-cenowy.
Interne Kennung: Część 2
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33620000 Arzneimittel für Blut, Blut bildende Organe und das kardiovaskuläre System
Los: LOT-0003
Titel: Część 3 Produkty lecznicze dla krwi, organów krwiotwórczych oraz układu krążenia II
Interne Kennung: Część 3
Los: LOT-0004
Titel: Część 4 -Produkty lecznicze dla krwi, organów krwiotwórczych oraz układu krążenia III
Interne Kennung: Część 4
Los: LOT-0005
Titel: Część 5 - Ogólne środki przeciw infekcyjne do użytku ogólnoustrojowego, szczepionki, środki przeciw nowotworowe oraz immunomodulacyjne
Interne Kennung: Część 5
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33651000 Antiinfektiva zur systemischen Anwendung
Los: LOT-0006
Titel: Część 6 Produkty lecznicze układu nerwowego i organów zmysłów I
Interne Kennung: Część 6
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33660000 Arzneimittel für Nervensystem und Sinnesorgane
Los: LOT-0007
Titel: Część 7 Środki lecznicze dla układu oddechowego
Interne Kennung: Część 7
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33670000 Arzneimittel für den Respirationstrakt
Los: LOT-0008
Titel: Część 8 Różne produkty lecznicze I
Interne Kennung: Część 8
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33690000 Varia
Los: LOT-0009
Titel: Część 9 Różne produkty lecznicze II
Interne Kennung: Część9
Los: LOT-0010
Titel: Część 10 Różne produkty lecznicze III
Interne Kennung: Część 10
Los: LOT-0011
Titel: Część 11 Różne produkty lecznicze IV
Interne Kennung: Część 11
Los: LOT-0012
Titel: Część 12 Różne produkty lecznicze V
Interne Kennung: Część 12
Los: LOT-0013
Titel: Część 13 Różne produkty lecznicze VI
Interne Kennung: Część 13