496904-2025 - Wettbewerb
Tschechien – Gutachterische Tätigkeit – DNS 10 – Vypracování znaleckých posudků pro ocenění nemovitostí
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDNS 10 – Vypracování znaleckých posudků pro ocenění nemovitostí
BeschreibungPředmětem veřejných zakázek zadávaných v rámci DNS bude vypracování znaleckých posudků pro SPÚ na ocenění v rámci uvedených kategorií: Kategorie 1: Oceňování pozemků (kromě lesních pozemků, chmelnic a vinic) Kategorie 2: Oceňování staveb (včetně pozemků ve funkčním celku se stavbami) Kategorie 3: Oceňování chmelnic a vinic Kategorie 4: Oceňování ložisek nerostných surovin Ocenění nemovitostí a pozemků je řešeno pro účely převodů nemovitostí dle zákonů č. 503/2012 Sb., č. 92/1911 Sb., č. 229/1991 Sb., č. 219/2000 Sb., a ocenění restitučních náhrad dle zákona č. 229/1991 Sb.
Interne KennungSZ SPU 218793/2025
VerfahrensartNichtoffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71319000 Gutachterische Tätigkeit
Zusätzliche Einstufung (cpv): 71319000 Gutachterische Tätigkeit
5. Los
LosLOT-0001
TitelKategorie 1: Oceňování pozemků (kromě lesních pozemků, chmelnic a vinic)
BeschreibungOceňování pozemků (kromě lesních pozemků, chmelnic a vinic)
Interne KennungKategorie 1
LosLOT-0005
TitelKategorie 4: Oceňování ložisek nerostných surovin
BeschreibungOceňování ložisek nerostných surovin
Interne KennungKategorie 4
LosLOT-0004
TitelKategorie 3: Oceňování chmelnic a vinic
BeschreibungOceňování chmelnic a vinic
Interne KennungKategorie 3
LosLOT-0003
TitelKategorie 2: Oceňování staveb (včetně pozemků ve funkčním celku se stavbami)
BeschreibungOceňování staveb (včetně pozemků ve funkčním celku se stavbami)
Interne KennungKategorie 2