See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Raamovereenkomst voor de aankoop, levering en plaatsing van binnenzonwering en raambekleding voor het Noorderhart te Pelt
Beschreibung: Het ziekenhuis beoogt op regelmatige basis over te gaan tot de plaatsing van binnenzonwering en raambekleding. De raamovereenkomst omvat, niet-limitatief, volgende leveringen: - Leveren en plaatsen van gordijnen, separatiegordijnen met bijhorende rails in patiëntenkamers, nazorgkamers van chirurgisch dagcentrum, lokalen voor behandeling van patiënten. - Leveren en plaatsen van rails ifv wegwerptussengordijnen op recovery. - Leveren en plaatsen van lamellen. - Leveren en plaatsen van verduisterende screens.
Interne Kennung: 2026-085
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 39515000 Gardinen, Vorhänge, Schabracken und Textiljalousien
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: 2026-085 - 1
Beschreibung: Raamovereenkomst voor de aankoop, levering en plaatsing van binnenzonwering en raambekleding voor het Nooderhart ziekenhuis te Pelt.
Interne Kennung: 1
496906-2026 - Resultaat
België – Gordijnen, draperieën, valletjes en rolgordijnen van stof – Raamovereenkomst voor de aankoop, levering en plaatsing van binnenzonwering en raambekleding voor het Noorderhart te Pelt
Aankondiging van een gegunde opdracht of concessie – standaardregeling
Leveringen
2. Procedure
Procedure
Interne identificatiecode: 2026-085
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 39515000 Gordijnen, draperieën, valletjes en rolgordijnen van stof
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Titel: 2026-085 - 1
Interne identificatiecode: 1