See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dystrybucja energii elektrycznej na lata 2026-2028 do siedziby Urzędu Dzielnicy Bielany m.st. Warszawy przy ul. S. Żeromskiego 29 i Aleja Zjednoczenia 25
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dystrybucja energii elektrycznej na lata 2026-2028 do siedziby Urzędu Dzielnicy Bielany m.st. Warszawy przy ul. S. Żeromskiego 29 i Aleja Zjednoczenia 25 Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia w szczególności zakres usług oraz warunki ich udzielenia określa: a) Opis Przedmiotu Zamówienia - Załącznik nr 1 do Zaproszenia; b) Projektowane postanowienia umowy wraz z załącznikami – Załącznik nr 2 do Zaproszenia.
Vorherige Bekanntmachung: 321235-2026
Interne Kennung: UD-III-WZP.271.21.2026.MMA
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 65310000 Stromversorgung
5. Los
Los: LOT-0001