2. Verfahren
Verfahren
Titel: Inhuur van specialisten op het gebied van energie, duurzaamheid en innovatie voor Rijksdienst voor Ondernemend Nederland
Beschreibung: Het sluiten van maximaal 5 raamovereenkomsten per perceel (2 percelen in totaal) voor flexibel inhuren van specialisten met kennis op het vlak van: • Energiebesparing; • CO2-reductie; • Verlaging milieudruk/circulaire economie; • Duurzame energieopwekking en –toepassing; • Technologische innovatie; • Duurzaamheid algemeen. €39.000.000,- exclusief btw
Interne Kennung: 202603181
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79620000 Überlassung von Personal einschließlich Zeitarbeitskräfte
Zusätzliche Einstufung (cpv): 71314000 Dienstleistungen im Energiebereich
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Adviseur verduurzaming en innovatie
Beschreibung: Het sluiten van maximaal 5 raamovereenkomsten per perceel voor flexibel inhuren van specialisten met kennis op het vlak van: • Energiebesparing; • CO2-reductie; • Verlaging milieudruk/circulaire economie; • Duurzame energieopwekking en –toepassing; • Technologische innovatie; • Duurzaamheid algemeen. €24.000.000,- exclusief btw
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Nee
Los: LOT-0002
Titel: Projectadviseur innovatie
Beschreibung: Het sluiten van 5 raamovereenkomsten per perceel voor flexibel inhuren van specialisten met kennis op het vlak van: • Energiebesparing; • CO2-reductie; • Verlaging milieudruk/circulaire economie; • Duurzame energieopwekking en –toepassing; • Technologische innovatie; • Duurzaamheid algemeen. €15.000.000,- exclusief btw
Interne Kennung: 2