See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: „Wykonanie w formule zaprojektuj i wybuduj zadań realizowanych w Nadleśnictwie Sieniawa: Część I - budowa zbiornika wodnego w leśnictwie Przyjemek. Część II - Przebudowy przepustu ( nie ujętego w ewidencji środków trwałych) na cieku wodnym Radawka na mostek w Leśnictwie Przyjemek”
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest zaprojektowanie i wykonanie robót budowlanych dla zadania pn.: - Część I – „Budowa zbiornika wodnego w leśnictwie Przyjemek” Nr rozliczeniowy zadania: 04-21-1.1-02 Lokalizacja inwestycji: Woj. podkarpackie, powiat przeworski, gm. Sieniawa, miejscowość Dobra, działki ewidencyjne. nr 915, 916, Leśnictwo Przyjemek , oddział leśny 4-21-2-10 -42 h, f Szczegółowy zakres zadania został opisany w Programie Funkcjonalno-Użytkowym stanowiącym załącznik nr 3 do SWZ. - Część II – „Przebudowy przepustu ( nie ujętego w ewidencji środków trwałych) na cieku wodnym Radawka na mostek w Leśnictwie Przyjemek” Nr rozliczeniowy zadania: 04-21-2.1-01 Lokalizacja inwestycji: Województwo Podkarpackie, powiat jarosławski, gmina Wiązownica, Nadleśnictwo Sieniawa , Leśnictwo Przyjemek . Działka ewidencyjna nr 1644, 1645, 1647, 1578, 1579, 1580 obręb ewidencyjny Mołodycz , dz. Nr ewid. 1490 obręb Mołodycz , gmina Wiązownica Szczegółowy zakres zadania został opisany w Programie Funkcjonalno-Użytkowym stanowiącym załącznik nr 3 do SWZ. Zakres zamówienia obejmuje kompleksową realizację inwestycji w formule „zaprojektuj i wybuduj” i został podzielony na dwa etapy: Etap I: - koncepcja rozwiązań projektowych - przedstawienie wariantów (minimum dwóch) rozwiązań projektowych wraz z wstępnym oszacowaniem kosztów. - wykonanie kompletnej dokumentacji wraz z uzyskaniem prawomocnej decyzji o pozwoleniu na budowę lub potwierdzeniem braku podstaw do wniesienia sprzeciwu do złożonego zgłoszenia robót. Opracowana dokumentacja będzie podlegać kontroli, którą wykona inny Wykonawca posiadający do tego stosowne uprawnienia. Sprawdzenie dokumentacji zleci Zamawiający, koszty sprawdzenia dokumentacji poniesie Zamawiający na warunkach określonych w odrębnej umowie. Efektem zlecenia kontroli dokumentacji będzie koreferat. W przypadku niejasności, błędów, pytań Wykonawca dokumentacji objętej niniejszą umową jest zobligowany do naniesienia poprawek czy złożenia wyjaśnień w sprawie wyniku koreferatu. Dopiero tak sprawdzona oraz poprawiona dokumentacja może zostać zaakceptowana do dalszego opracowywania. Czas potrzebny na dokonanie kontroli dokumentacji i sporządzenie koreferatu wyniesie do 15 dni roboczych. - Etap II - realizacja robót budowlanych wraz z wykonaniem dokumentacji powykonawczej nieprzerwanie do momentu odbioru końcowego i uzyskania pozwolenia na użytkowanie włącznie. 3.4. Przedmiot zamówienia obejmuje: a) Opracowanie koncepcji rozwiązań projektowych oraz określenie możliwości uzyskania parametrów technicznych założonych w Programie Funkcjonalno-Użytkowym (PFU) na podstawie dokumentów otrzymanych od zamawiającego, jak w pkt. 3.3. b) Wykonanie badań geologicznych oraz rozpoznania warunków gruntowo- wodnych z uwzględnieniem bytowania gatunków zwierząt tj. bóbr i karczownik, wykonanych przez Wykonawcę. c) Opracowanie inwentaryzacji przyrodniczej na obszarze do 100 m od granicy realizowanych obiektów z uwzględnieniem chronionych siedlisk, stanowisk chronionych gatunków roślin oraz miejsc bytowania chronionych gatunków płazów i ptaków 1 egzemplarz przed rozpoczęciem robót budowlanych i jeden egzemplarz po zakończeniu robót budowlanych, przekazanie egzemplarza Zamawiającemu (Dokumentacja winna zawierać minimum 5 zdjęć terenu objętego inwentaryzacją). d) Uzyskanie kompletu wymaganych przepisami projektów, opinii, decyzji i uzgodnień koniecznych do uzyskania ostatecznej i prawomocnej decyzji o pozwoleniu na budowę zgodnie z ustawą z dnia 7 lipca 1994 r. Prawo Budowlane (Dz. U. 2025 poz. 418 z późn. zm.) (działając w imieniu Zamawiającego) - koszt uzyskania niezbędnych pozwoleń i decyzji leży po stronie Wykonawcy, a Zamawiający przekaże niezbędne upoważnienia. e) Wykonanie robót budowlanych na podstawie sporządzonej dokumentacji. Wykonawca podczas sporządzenia dokumentacji projektowej musi uwzględnić wszystkie sugestie i poprawki Zamawiającego, z wyłączeniem tych które skutkowałyby zmianą zapisów w dokumentach opisanych w pkt. 3.3.
Vorherige Bekanntmachung: 291929-2026
Interne Kennung: SA.270.1.3.2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Zusätzliche Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45000000 Bauarbeiten
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45100000 Baureifmachung, 45110000 Abbruch von Gebäuden sowie allgemeine Abbruch- und Erdbewegungsarbeiten, 45111200 Baureifmachung und Abräumung, 45111300 Abbauarbeiten, 45111291 Erschließungsarbeiten, 45200000 Komplett- oder Teilbauleistungen im Hochbau sowie Tiefbauarbeiten, 45221100 Bauarbeiten für Brücken, 45232451 Entwässerungs- und Oberflächenarbeiten, 45240000 Wasserbauarbeiten, 45246000 Flussregulierungs- und Hochwasserschutzarbeiten, 45247270 Bauarbeiten für Sammelbecken, 71000000 Dienstleistungen von Architektur-, Konstruktions- und Ingenieurbüros und Prüfstellen, 71300000 Dienstleistungen von Ingenieurbüros, 71320000 Planungsleistungen im Bauwesen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: „Budowa zbiornika wodnego w leśnictwie Przyjemek”
Beschreibung: Nr rozliczeniowy zadania: 04-21-1.1-02 Lokalizacja inwestycji: Woj. podkarpackie, powiat przeworski, gm. Sieniawa, miejscowość Dobra, działki ewidencyjne. nr 915, 916, Leśnictwo Przyjemek , oddział leśny 4-21-2-10 -42 h, f Szczegółowy zakres zadania został opisany w Programie Funkcjonalno-Użytkowym stanowiącym załącznik nr 3 do SWZ. Zakres zamówienia obejmuje kompleksową realizację inwestycji w formule „zaprojektuj i wybuduj” i został podzielony na dwa etapy: Etap I: - koncepcja rozwiązań projektowych - przedstawienie wariantów (minimum dwóch) rozwiązań projektowych wraz z wstępnym oszacowaniem kosztów. - wykonanie kompletnej dokumentacji wraz z uzyskaniem prawomocnej decyzji o pozwoleniu na budowę lub potwierdzeniem braku podstaw do wniesienia sprzeciwu do złożonego zgłoszenia robót. Opracowana dokumentacja będzie podlegać kontroli, którą wykona inny Wykonawca posiadający do tego stosowne uprawnienia. Sprawdzenie dokumentacji zleci Zamawiający, koszty sprawdzenia dokumentacji poniesie Zamawiający na warunkach określonych w odrębnej umowie. Efektem zlecenia kontroli dokumentacji będzie koreferat. W przypadku niejasności, błędów, pytań Wykonawca dokumentacji objętej niniejszą umową jest zobligowany do naniesienia poprawek czy złożenia wyjaśnień w sprawie wyniku koreferatu. Dopiero tak sprawdzona oraz poprawiona dokumentacja może zostać zaakceptowana do dalszego opracowywania. Czas potrzebny na dokonanie kontroli dokumentacji i sporządzenie koreferatu wyniesie do 15 dni roboczych. - Etap II - realizacja robót budowlanych wraz z wykonaniem dokumentacji powykonawczej nieprzerwanie do momentu odbioru końcowego i uzyskania pozwolenia na użytkowanie włącznie. Zamawiający przekaże Wykonawcy następujące dokumenty (dot. zadania częściowego nr I oraz nr II): - 1 egzemplarz mapy do celów projektowych, - 1 egzemplarz programu funkcjonalno-użytkowego (PFU), - Podręcznik wdrażania projektu - Wytyczne do realizacji zadań i obiektów małej retencji i przeciwdziałania erozji wodnej – w wersji elektronicznej, - Pełnomocnictwo do występowania w imieniu Zamawiającego w celu uzyskania wszystkich wymaganych zgód, decyzji, uzgodnień i pozwoleń. 3.4. Przedmiot zamówienia obejmuje: a) Opracowanie koncepcji rozwiązań projektowych oraz określenie możliwości uzyskania parametrów technicznych założonych w Programie Funkcjonalno-Użytkowym (PFU) na podstawie dokumentów otrzymanych od zamawiającego, jak w pkt. 3.3. b) Wykonanie badań geologicznych oraz rozpoznania warunków gruntowo- wodnych z uwzględnieniem bytowania gatunków zwierząt tj. bóbr i karczownik, wykonanych przez Wykonawcę. c) Opracowanie inwentaryzacji przyrodniczej na obszarze do 100 m od granicy realizowanych obiektów z uwzględnieniem chronionych siedlisk, stanowisk chronionych gatunków roślin oraz miejsc bytowania chronionych gatunków płazów i ptaków 1 egzemplarz przed rozpoczęciem robót budowlanych i jeden egzemplarz po zakończeniu robót budowlanych, przekazanie egzemplarza Zamawiającemu (Dokumentacja winna zawierać minimum 5 zdjęć terenu objętego inwentaryzacją). d) Uzyskanie kompletu wymaganych przepisami projektów, opinii, decyzji i uzgodnień koniecznych do uzyskania ostatecznej i prawomocnej decyzji o pozwoleniu na budowę zgodnie z ustawą z dnia 7 lipca 1994 r. Prawo Budowlane (Dz. U. 2025 poz. 418 z późn. zm.) (działając w imieniu Zamawiającego) - koszt uzyskania niezbędnych pozwoleń i decyzji leży po stronie Wykonawcy, a Zamawiający przekaże niezbędne upoważnienia. e) Wykonanie robót budowlanych na podstawie sporządzonej dokumentacji.
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45100000 Baureifmachung, 45110000 Abbruch von Gebäuden sowie allgemeine Abbruch- und Erdbewegungsarbeiten, 45111200 Baureifmachung und Abräumung, 45111291 Erschließungsarbeiten, 45200000 Komplett- oder Teilbauleistungen im Hochbau sowie Tiefbauarbeiten, 45240000 Wasserbauarbeiten, 45247270 Bauarbeiten für Sammelbecken, 71000000 Dienstleistungen von Architektur-, Konstruktions- und Ingenieurbüros und Prüfstellen, 71300000 Dienstleistungen von Ingenieurbüros, 71320000 Planungsleistungen im Bauwesen
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zamawiający nie przewiduje Prawa Opcji w niniejszym postępowaniu
Los: LOT-0002
Titel: „Przebudowy przepustu ( nie ujętego w ewidencji środków trwałych) na cieku wodnym Radawka na mostek w Leśnictwie Przyjemek”
Beschreibung: Nr rozliczeniowy zadania: 04-21-2.1-01 Lokalizacja inwestycji: Województwo Podkarpackie, powiat jarosławski, gmina Wiązownica, Nadleśnictwo Sieniawa , Leśnictwo Przyjemek . Działka ewidencyjna nr 1644, 1645, 1647, 1578, 1579, 1580 obręb ewidencyjny Mołodycz , dz. Nr ewid. 1490 obręb Mołodycz , gmina Wiązownica Szczegółowy zakres zadania został opisany w Programie Funkcjonalno-Użytkowym stanowiącym załącznik nr 3 do SWZ. Zakres zamówienia obejmuje kompleksową realizację inwestycji w formule „zaprojektuj i wybuduj” i został podzielony na dwa etapy: Etap I: - koncepcja rozwiązań projektowych - przedstawienie wariantów (minimum dwóch) rozwiązań projektowych wraz z wstępnym oszacowaniem kosztów. - wykonanie kompletnej dokumentacji wraz z uzyskaniem prawomocnej decyzji o pozwoleniu na budowę lub potwierdzeniem braku podstaw do wniesienia sprzeciwu do złożonego zgłoszenia robót. Opracowana dokumentacja będzie podlegać kontroli, którą wykona inny Wykonawca posiadający do tego stosowne uprawnienia. Sprawdzenie dokumentacji zleci Zamawiający, koszty sprawdzenia dokumentacji poniesie Zamawiający na warunkach określonych w odrębnej umowie. Efektem zlecenia kontroli dokumentacji będzie koreferat. W przypadku niejasności, błędów, pytań Wykonawca dokumentacji objętej niniejszą umową jest zobligowany do naniesienia poprawek czy złożenia wyjaśnień w sprawie wyniku koreferatu. Dopiero tak sprawdzona oraz poprawiona dokumentacja może zostać zaakceptowana do dalszego opracowywania. Czas potrzebny na dokonanie kontroli dokumentacji i sporządzenie koreferatu wyniesie do 15 dni roboczych. - Etap II - realizacja robót budowlanych wraz z wykonaniem dokumentacji powykonawczej nieprzerwanie do momentu odbioru końcowego i uzyskania pozwolenia na użytkowanie włącznie. Zamawiający przekaże Wykonawcy następujące dokumenty (dot. zadania częściowego nr I oraz nr II): - 1 egzemplarz mapy do celów projektowych, - 1 egzemplarz programu funkcjonalno-użytkowego (PFU), - Podręcznik wdrażania projektu - Wytyczne do realizacji zadań i obiektów małej retencji i przeciwdziałania erozji wodnej – w wersji elektronicznej, - Pełnomocnictwo do występowania w imieniu Zamawiającego w celu uzyskania wszystkich wymaganych zgód, decyzji, uzgodnień i pozwoleń. 3.4. Przedmiot zamówienia obejmuje: a) Opracowanie koncepcji rozwiązań projektowych oraz określenie możliwości uzyskania parametrów technicznych założonych w Programie Funkcjonalno-Użytkowym (PFU) na podstawie dokumentów otrzymanych od zamawiającego, jak w pkt. 3.3. b) Wykonanie badań geologicznych oraz rozpoznania warunków gruntowo- wodnych z uwzględnieniem bytowania gatunków zwierząt tj. bóbr i karczownik, wykonanych przez Wykonawcę. c) Opracowanie inwentaryzacji przyrodniczej na obszarze do 100 m od granicy realizowanych obiektów z uwzględnieniem chronionych siedlisk, stanowisk chronionych gatunków roślin oraz miejsc bytowania chronionych gatunków płazów i ptaków 1 egzemplarz przed rozpoczęciem robót budowlanych i jeden egzemplarz po zakończeniu robót budowlanych, przekazanie egzemplarza Zamawiającemu (Dokumentacja winna zawierać minimum 5 zdjęć terenu objętego inwentaryzacją). d) Uzyskanie kompletu wymaganych przepisami projektów, opinii, decyzji i uzgodnień koniecznych do uzyskania ostatecznej i prawomocnej decyzji o pozwoleniu na budowę zgodnie z ustawą z dnia 7 lipca 1994 r. Prawo Budowlane (Dz. U. 2025 poz. 418 z późn. zm.) (działając w imieniu Zamawiającego) - koszt uzyskania niezbędnych pozwoleń i decyzji leży po stronie Wykonawcy, a Zamawiający przekaże niezbędne upoważnienia. e) Wykonanie robót budowlanych na podstawie sporządzonej dokumentacji.
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45100000 Baureifmachung, 45110000 Abbruch von Gebäuden sowie allgemeine Abbruch- und Erdbewegungsarbeiten, 45111200 Baureifmachung und Abräumung, 45111291 Erschließungsarbeiten, 45200000 Komplett- oder Teilbauleistungen im Hochbau sowie Tiefbauarbeiten, 45240000 Wasserbauarbeiten, 45221100 Bauarbeiten für Brücken, 71000000 Dienstleistungen von Architektur-, Konstruktions- und Ingenieurbüros und Prüfstellen, 71300000 Dienstleistungen von Ingenieurbüros, 71320000 Planungsleistungen im Bauwesen, 45232451 Entwässerungs- und Oberflächenarbeiten, 45246000 Flussregulierungs- und Hochwasserschutzarbeiten