2. Verfahren
Verfahren
Titel: Thuiswerkfaciliteiten
Beschreibung: nder de werknaam ‘Thuiswerkfaciliteiten’ is de Gemeente Eemsdelta op zoek naar één leverancier die kan optreden als integraal partner voor het leveren en beheren van thuiswerkfaciliteiten. De gemeente beoogt hiermee een oplossing waarbij zij volledig wordt ontzorgd. De opdracht omvat in ieder geval de levering van thuiswerkmeubilair en -middelen, waaronder bureaus, bureaustoelen en beeldschermen. Daarnaast vallen ook de bezorging aan huis, eventuele installatie en het beheer van een webportal waarin medewerkers hun thuiswerkfaciliteiten kunnen bestellen binnen de gestelde kaders onder de opdracht. De totale geraamde waarde van voorliggende opdracht wordt geraamd op €440.000 - gebaseerd op een looptijd van maximaal 4 jaar (inclusief optiejaren)
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 39100000 Möbel
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30231300 Bildschirme
5. Los
Los: LOT-0000
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: 2 x 12 maanden