2. Verfahren
Verfahren
Titel: Private IaaS-dienstverlening
Beschreibung: Private IaaS-dienstverlening Scope Selectieleidraad paragraaf 2.7 De Aanbestedende dienst wenst met één Opdrachtnemer een overeenkomst te sluiten, initieel gedurende 5 jaar, met optionele verlengingen van maximaal vijf (5) maal 1 jaar.
Interne Kennung: TN594483 -08062026
Verfahrensart: Nichtoffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 72000000 IT-Dienste: Beratung, Software-Entwicklung, Internet und Hilfestellung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme
5. Los
Los: LOT-0000
Beschreibung: Zie Selectieleidraad
Interne Kennung: 1
Zusätzliche Einstufung (cpv): 51610000 Installation von Computern und Datenverarbeitungsanlagen
Optionen:
Beschreibung der Optionen: De Aanbestedende dienst wenst met één Opdrachtnemer een overeenkomst te sluiten, initieel gedurende 5 jaar, met optionele verlengingen van maximaal vijf (5) maal 1 jaar.