See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Raamovereenkomst voor het ongeregeld busvervoer
Beschreibung: De gemeente Tervuren organiseert regelmatig uitstappen en activiteiten waarbij bussen ingezet dienen te worden om de deelnemers naar de plaats van bestemming en eventueel terug te brengen. Het betreft verschillende soorten vervoersopdrachten die variëren in afstand, tijdsduur en capaciteit. Percelen 1 van de opdracht busvervoer behelst het ongeregeld busvervoer voor de scholen en afdeling vrije tijd. Percelen 2 van deze opdracht behelst het tweewekelijks zwemmen van de (basis)scholen op het grondgebied van Tervuren. De aanbestedende overheid plaatst afroepen naargelang haar behoeften.
Interne Kennung: PPP03A-908/6107/2025/908
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren mit vorheriger Veröffentlichung eines Aufrufs zum Wettbewerb/Verhandlungsverfahren
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 60172000 Vermietung von Bussen und Reisebussen mit Fahrer
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Ongeregeld busvervoer
Beschreibung: Ongeregeld busvervoer
Interne Kennung: 2025/908_1
Los: LOT-0002
Titel: Tweewekelijks zwemmen (basis)scholen op het grondgebied van Tervuren
Beschreibung: Tweewekelijks zwemmen (basis)scholen op het grondgebied van Tervuren
Interne Kennung: 2025/908_2