497001-2026 - Ergebnis
Tschechien – Softwarepaket und Informationssysteme – Pořízení interaktivního systému pro evidenci technické dokumentace objektů včetně komplexního datového managementu
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen - Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelPořízení interaktivního systému pro evidenci technické dokumentace objektů včetně komplexního datového managementu
BeschreibungPředmětem plnění této veřejné zakázky je dodání časově neomezené licence interaktivního desktopového softwaru pro evidenci technické dokumentace formou on-premise, včetně pravidelného upgradu, umožňující přístup 10 uživatelům najednou. Vytvoření projektu a naplnění prostorových, geometrických a popisných dat budov do databáze a poskytování datové a technické podpory.
Interne KennungMSMT-25608/2025
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Zusätzliche Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme
5. Los
LosLOT-0001
Optionen
Beschreibung der OptionenZadavatel si dle § 100 odst. 1 ZZVZ vyhrazuje právo na změnu závazku ze Smlouvy o poskytování služeb technické podpory (dále jen „Smlouva o poskytování služeb”). Předmětem vyhrazené změny závazku je navýšení cen za plnění formou inflační doložky ve Smlouvě o poskytování služeb v případě, že si to vyžádá další vývoj ekonomické situace, zejména zvýšení nákladů dodavatele v důsledku nárůstu inflace. Zadavatel ve Smlouvě o poskytování služeb vymezí rozsah poskytování služeb v rámci vyhrazené změny závazku, jestliže podmínky pro její využití v průběhu účinnosti Smlouvy o poskytování služeb nastanou. Nastanou-li okolnosti dle tohoto odstavce, bude zadavatel oprávněn (nikoliv však povinen) využít vyhrazenou změnu závazku v plném nebo i jen částečném rozsahu dle svých aktuálních potřeb. Dodavateli za žádných okolností nevzniká nárok na plné ani částečně využití vyhrazené změny závazku zadavatelem.