2. Verfahren
Verfahren
Titel: Implementace personálního a mzdového systému
Beschreibung: Předmětem plnění veřejné zakázky je implementace personálního a mzdového systému, zajištění potřebné licence a poskytování podpory a zaškolení. Personální a mzdový informační systém zabezpečuje celou personální agendu, mzdový systém, docházku a další nezbytné procesy týkající se HR.
Interne Kennung: NÚKIBVZ2026005
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme
5. Los
Los: LOT-0001