2. Verfahren
Verfahren
Titel: Pilots Landelijk Dekkend Netwerk (LDN)
Beschreibung: Het Ministerie van Volksgezondheid, Welzijn en Sport (VWS) werkt binnen het programma Lande-lijk Dekkend Netwerk (LDN) aan de realisatie van een landelijk dekkend netwerk van infrastruc-turen en generieke functies. Dit is noodzakelijk voor veilige, betrouwbare en interoperabele elek-tronische gegevensuitwisseling in de zorg. De geraamde waarde van alle nadere opdrachten binnen de raamovereenkomst is € 10.000.000 exclusief btw, gebaseerd op circa 12 pilots van gemiddeld € 500.000 per pilot en PoC’s en pilots voor de infrastructuur. Deze raming is gebaseerd op eerdere ervaringen en inschattingen van de aanbestedende dienst. U kunt hier geen rechten aan ontlenen. De maximale waarde van het geheel van de raamovereenkomst is € 15.000.000 exclusief btw. Wordt deze maximale waarde bereikt? Dan eindigt de raamovereenkomst van rechtswege, ook als de einddatum nog niet is bereikt. U kunt aan de raamovereenkomst geen afnamegarantie ontlenen.
Interne Kennung: 201865006.028.174
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 72260000 Dienstleistungen in Verbindung mit Software
Zusätzliche Einstufung (cpv): 72212517 Entwicklung von IT-Software
5. Los
Los: LOT-0000
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Opties zijn niet van toepassing