See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Usługa systematycznego utrzymania czystości w zasobach gminnych oraz utrzymania i konserwacji zieleni miejskiej na wskazanych terenach Miasta Gorzowa Wlkp. administrowanych przez Zakład Gospodarki Mieszkaniowej
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest usługa systematycznego utrzymania czystości w zasobach gminnych oraz utrzymaniu i konserwacji zieleni miejskiej na wskazanych terenach Miasta Gorzowa Wlkp. administrowanych przez Zakład Gospodarki Mieszkaniowej w podziale na 5 części: część I rejon ADM-1, część II rejon ADM-2, część III rejon ADM-3, część IV rejon ADM-4, część V rejon ADM-5. Zamawiający dopuszcza możliwość składania ofert częściowych. 2. Przedmiot zamówienia obejmuje sprzątanie powierzchni w częściach wspólnych wewnątrz budynków oraz terenów zewnętrznych i o łącznej powierzchni (według stanu na styczeń 2025 r.) 409 795,59m2, 3. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia i warunki realizacji zamówienia dla każdej części zamówienia określają: Zakresy prac oraz Projekt umowy stanowiący załącznik Nr 9 do SWZ. 4. Zamawiający nie dopuszcza podziału zamówienia w ramach poszczególnych części. 5. Zamawiający przewiduje możliwość udzielenia zamówień, o których mowa w art.214 ust. 1 pkt 7 ustawy Pzp w wysokości 25% wartości zamówienia. Szczegółowe informacje w rym zakresie zawiera rozdział II pkt. 6 swz. 6. Zamawiający nie zastrzega obowiązku osobistego wykonania przez Wykonawcę kluczowych części zamówienia. 7.Zasady dotyczące podwykonawstwa: Zamawiający dopuszcza udział podwykonawców przy realizacji zamówienia. W przypadku udziału podwykonawców przy realizacji zamówienia Zamawiający, zgodnie z art. 462 ust. 2 ustawy Pzp, żąda wskazania przez Wykonawcę w ofercie części zamówienia, których wykonanie zamierza powierzyć podwykonawcom oraz podania przez Wykonawcę nazw firm podwykonawców, jeżeli są już znane. Powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom nie zwalnia Wykonawcy z odpowiedzialności za należyte wykonanie zamówienia. 8.Zamawiający, zgodnie art. 95 ust. 1 ustawy Pzp wymaga zatrudnienia przez Wykonawcę na podstawie stosunku pracy osób wykonujących czynności wchodzące w tzw. koszty bezpośrednie na podstawie umowy o pracę. Wymóg ten dotyczy wszelkich czynności w zakresie realizacji przedmiotu zamówienia związanych z bieżącym utrzymaniem czystości powierzchni wewnętrznych i terenów zewnętrznych - bezpośrednia obsługa rejonów. szczegółowe informacja zawiera rozdział II pkt. 4 i projekt umowy stanowiący załącznik nr 9 do swz. 9. Zamawiający nie stawia wymogów w zakresie zatrudnienia przez Wykonawcę osób, o których mowa w art.96 ust.2 pkt 2 ustawy Pzp. 10. Zamawiający nie wymaga aby Wykonawca dokonał wizji lokalnej miejsca wykonania zamówienia. 11. Wszystkie koszty związane z uczestnictwem w postępowaniu, w szczególności z przygotowaniem i złożeniem oferty ponosi Wykonawca składający ofertę. Zamawiający nie przewiduje zwrotu kosztów udziału w postępowaniu. 12. Zamawiający wymaga wniesienia wadium w przedmiotowym postępowaniu. 13. Zamawiający nie wymaga wniesienia zabezpieczenia należytego wykonania umowy w przedmiotowym postępowaniu. 14. Numer planu postępowań w BZP: 2025/BZP 00077730/03/P; pozycja planu: 2.3.1 - Systematyczne utrzymanie czystości w zasobach gminnych oraz utrzymanie i konserwacja zieleni miejskiej na wskazanych terenach Miasta Gorzowa Wlkp. administrowanych przez ZGM.
Vorherige Bekanntmachung: 222901-2025
Interne Kennung: TZP-002/10/2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90910000 Reinigungsdienste
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90600000 Reinigung und Sanierung des städtischen und ländlichen Raumes, und zugehörige Dienstleistungen, 90620000 Schneeräumung, 90630000 Glatteisbeseitigung, 77340000 Baum- und Heckenschnitt, 77314100 Anlegen von Rasen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: część I - rejon ADM-1
Beschreibung: Przedmiotem części I zamówienia jest sprzątanie powierzchni w częściach wspólnych wewnątrz budynków oraz terenów zewnętrznych i o łącznej powierzchni (według stanu na styczeń 2025 r.) wewnętrznej: 1 080,00m2 oraz terenu zewnętrznego: 88 609,00m2
Interne Kennung: TZP-002/10/2025 część I
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90911200 Gebäudereinigung, 90610000 Straßenreinigung und Straßenkehrdienste, 90620000 Schneeräumung, 90630000 Glatteisbeseitigung, 77342000 Heckenschnitt, 77314100 Anlegen von Rasen, 77312000 Unkrautjäten, 77312100 Unkrautvernichtung
Los: LOT-0002
Titel: część II - rejon ADM-2
Beschreibung: Przedmiotem części 2 zamówienia jest sprzątanie powierzchni w częściach wspólnych wewnątrz budynków oraz terenów zewnętrznych i o łącznej powierzchni (według stanu na styczeń 2025 r.) wewnętrznej: 3 822,50m2oraz terenu zewnętrznego: 92 728,34m2 + tarasy: 2 010,83 m2
Interne Kennung: TZP-002/10/2025 część II
Los: LOT-0003
Titel: część III - rejon ADM-3
Beschreibung: Przedmiotem części 3 zamówienia jest sprzątanie powierzchni w częściach wspólnych wewnątrz budynków oraz terenów zewnętrznych i o łącznej powierzchni (według stanu na styczeń 2025 r.) wewnętrznej: 797,00 m2 oraz terenu zewnętrznego: 48 841,42m2
Interne Kennung: TZP-002/10/2025 część III
Los: LOT-0004
Titel: część IV - rejon ADM-4
Beschreibung: Przedmiotem części IV zamówienia jest sprzątanie powierzchni w częściach wspólnych wewnątrz budynków oraz terenów zewnętrznych i o łącznej powierzchni (według stanu na styczeń 2025 r.) wewnętrznej: 3 768,00m2 oraz terenu zewnętrznego: 63 663,00m2
Interne Kennung: TZP-002/10/2025 część IV
Los: LOT-0005
Titel: część V - rejon ADM-5
Beschreibung: Przedmiotem części V zamówienia jest sprzątanie powierzchni w częściach wspólnych wewnątrz budynków oraz terenów zewnętrznych i o łącznej powierzchni (według stanu na styczeń 2025 r.) wewnętrznej: 1 871,00m2 oraz terenu zewnętrznego: 113 943,00m2
Interne Kennung: TZP-002/10/2025 część V