See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Servis technologií vvn ABB
Beschreibung: Předmětem veřejné zakázky je servis technologie VVN od výrobce, kterým je Hitachi Energy (i nadále jsou dodávané technologie opatřeny logem ABB) a dále kterým byl koncern ABB, nebo Allmänna Svenska Elektriska Aktiebolaget, či Brown, Boveri & Cie. AG. Zejména se jedná o opravy vypínačů, odpojovačů, odpínačů, měřících transformátorů proudu a napětí, pohonů pro vypínače a odpojovače, zapouzdřených rozvoden, svodičů přepětí apod. vyjma vzduchových pohonů. Pro zvýšení operativnosti řešení servisních zásahů udržování Pohotovostních skladů náhradních dílů. Detailní informace o předmětu plnění jsou uvedeny v Zadávací dokumentaci.
Vorherige Bekanntmachung: 1347-2023
Interne Kennung: N006/22/V00025706
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 50532400 Reparatur und Wartung von Stromverteilungsanlagen
5. Los
Los: LOT-0002