2. Verfahren
Verfahren
Titel: ART ellátáshoz szükséges médiumok-2026
Beschreibung: ART ellátáshoz szükséges médiumok beszerzése keretmegállapodás keretében, 4 részben. 1. rész: Cryobiológiai oldatok szállítása 2. rész: Speciális oldatok szállítása 3. rész: Tápoldatok szállítása 4. rész: Vegyszerek szállítása
Interne Kennung: EKR000911672026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33140000 Medizinische Verbrauchsartikel
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Cryobiológiai oldatok szállítása
Beschreibung: A Nyertes ajánlattevő feladata cryobiológiai oldatok (vitrifikációs és felengedő kitek OPS vitrifikációhoz) szállítása ajánlatkérő részére. Tervezett mennyiség: 574 db, amelyből 192 kit a „Vitrifikációs kit OPS vitrifikációhoz” és 362 kit a „Felengedő kit OPS vitrifikációhoz” tervezett mennyisége. Keretösszeg: nettó 29.989.000,-Ft. Ajánlatkérő a keretösszeg 50 %-ának lehívására vállal kötelezettséget. A részletes feladatokat a műszaki leírások (ártáblázat) és a keretmegállapodások tartalmazzák.
Interne Kennung: EKR000911672026/1
Los: LOT-0002
Titel: Speciális oldatok szállítása
Beschreibung: A Nyertes ajánlattevő feladata speciális oldatok (acridine orange, paraffin olajok, különféle oldatok, táptalajok, tápoldatok, kitek) szállítása ajánlatkérő részére. Tervezett mennyiség: 11835 db, amelyből 1 438 szett az „Ultra-gyors felengedő oldat Cryotop vitrifikációhoz” tervezett mennyisége. Keretösszeg: nettó 983.392.000,-Ft. Ajánlatkérő a keretösszeg 50%-ának lehívására vállal kötelezettséget. A részletes feladatokat a műszaki leírások (ártáblázat) és a keretmegállapodások tartalmazzák.
Interne Kennung: EKR000911672026/2
Los: LOT-0003
Titel: Tápoldatok szállítása
Beschreibung: A Nyertes ajánlattevő feladata tápoldatok (tápoldatok, oldatok kitek, HOS-teszt médium, táptalajok, blastok, paraffin olaj) szállítása ajánlatkérő részére. Tervezett mennyiség: 12.436 db, amelyből 1 714 db a Paraffin olaj tervezett mennyisége. Keretösszeg: nettó 895.956.000,-Ft. Ajánlatkérő a keretösszeg 50%-ának lehívására vállal kötelezettséget. A részletes feladatokat a műszaki leírások (ártáblázat) és a keretmegállapodások tartalmazzák.
Interne Kennung: EKR000911672026/3
Los: LOT-0004
Titel: Vegyszerek szállítása
Beschreibung: A Nyertes ajánlattevő feladata vegyszerek (oldatok, tápoldatok, szacharóz, ET víz, DMSO, etilén glikol, kálcium ionofór, sósav, stb.) szállítása ajánlatkérő részére. Tervezett mennyiség: 263 db, amelyből 187 db az ET víz terezett mennyisége. Keretösszeg: nettó 8.192.000,-Ft. Ajánlatkérő a keretösszeg 50%-ának lehívására vállal kötelezettséget. A részletes feladatokat a műszaki leírások (ártáblázat) és a keretmegállapodások tartalmazzák.
Interne Kennung: EKR000911672026/4