497097-2026 - Wettbewerb
Ungarn – Medizinische Geräte – Orvostech. eszközök beszerzése EBP2024 keretében
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Orvostech. eszközök beszerzése EBP2024 keretében
Beschreibung: Nyertes ajánlattevő feladata az új - azaz nem használt, nem gyárilag felújított és nem demo eszközök - eszköz(ök) leszállítása, üzembe helyezése, 2 napos próbaüzem megtartása, és max. 6 fő felhasználó oktatása, valamint a kapcsolódó dokumentumok átadása, leszállítása. Az ár tartalmazza továbbá az eszközök 36 hónapra vonatkozó a gyártói előírás szerint szükséges karbantartási költségeit is. Beszerzendő eszközök: 1. rész: Lélegeztető gépek Lélegeztetőgép (hordozható): 1 db Lélegeztetőgép-újszülött-koraszülöttek lélegeztetésére: 2 db 2. rész: Alvási apnoe diagnosztikai készülék Alvási apnoe diagnosztikai készülék: 2 db A teljesítendő feladatok részletes leírását a közbeszerzési dokumentumok részét képező Műszaki Leírás tartalmazza.
Interne Kennung: EKR001239982026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33100000 Medizinische Geräte
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Lélegeztető gép (hordozható)
Beschreibung: Nyertes ajánlattevő feladata az új - azaz nem használt, nem gyárilag felújított és nem demo eszközök - eszköz(ök) leszállítása, üzembe helyezése, 2 napos próbaüzem megtartása, és max. 6 fő felhasználó oktatása, valamint a kapcsolódó dokumentumok átadása, leszállítása. Az ár tartalmazza továbbá az eszközök 36 hónapra vonatkozó a gyártói előírás szerint szükséges karbantartási költségeit is. Lélegeztetőgép (hordozható): 1 db A teljesítendő feladatok részletes leírását a közbeszerzési dokumentumok részét képező Műszaki Leírás tartalmazza.
Interne Kennung: EKR001239982026/1
Haupteinstufung (cpv): 33157000 Ausrüstung für Sauerstofftherapie und Beatmungsgeräte
Los: LOT-0002
Titel: Lélegeztető gép (újszülött-koraszülött)
Beschreibung: Nyertes ajánlattevő feladata az új - azaz nem használt, nem gyárilag felújított és nem demo eszközök - eszköz(ök) leszállítása, üzembe helyezése, 2 napos próbaüzem megtartása, és max. 6 fő felhasználó oktatása, valamint a kapcsolódó dokumentumok átadása, leszállítása. Az ár tartalmazza továbbá az eszközök 36 hónapra vonatkozó a gyártói előírás szerint szükséges karbantartási költségeit is. Lélegeztetőgép-újszülött-koraszülöttek lélegeztetésére: 2 db A teljesítendő feladatok részletes leírását a közbeszerzési dokumentumok részét képező Műszaki Leírás tartalmazza.
Interne Kennung: EKR001239982026/2
Los: LOT-0003
Titel: Alvási apnoe diagnosztikai készülék
Beschreibung: Nyertes ajánlattevő feladata az új - azaz nem használt, nem gyárilag felújított és nem demo eszközök - eszköz(ök) leszállítása, üzembe helyezése, 2 napos próbaüzem megtartása, és max. 6 fő felhasználó oktatása, valamint a kapcsolódó dokumentumok átadása, leszállítása. Az ár tartalmazza továbbá az eszközök 36 hónapra vonatkozó a gyártói előírás szerint szükséges karbantartási költségeit is. Alvási apnoe diagnosztikai készülék: 2 db A teljesítendő feladatok részletes leírását a közbeszerzési dokumentumok részét képező Műszaki Leírás tartalmazza.
Interne Kennung: EKR001239982026/3
Haupteinstufung (cpv): 33124100 Diagnostikausrüstung
Menge: 2 Stück