2. Verfahren
Verfahren
Titel: Representatie artikelen
Beschreibung: De Opdracht betreft het leveren van representatieartikelen, waaronder (feestdagen)attenties en (digitale) cadeaubonnen, ten behoeve van de Belastingdienst, Douane en Toeslagen. De raamovereenkomst ondersteunt de uitvoering van het personeelsbeleid van de Belastingdienst, waarin erkenning, waardering en betrokkenheid van medewerkers centraal staan. De levering van representatieartikelen draagt bij aan een uniforme en controleerbare toepassing van interne richtlijnen en beleidsdoelstellingen. De Belastingdienst heeft een structurele en blijvende behoefte aan representatieartikelen. Om de continuïteit van de levering en de naleving van aanbestedingsrechtelijke verplichtingen te waarborgen, wordt een raamovereenkomst gesloten met één (1) opdrachtnemer. Met deze aanbesteding wordt beoogd een raamovereenkomst te sluiten met de inschrijver die de economisch meest voordelige inschrijving (EMVI) op basis van de beste prijs-kwaliteitverhouding indient. De omvang van de Opdracht is gebaseerd op historische cijfers. De omvang van de Opdracht is voor de duur van de raamovereenkomst, inclusief opties tot verlenging geraamd op: € 8.693.996,- exclusief btw.
Interne Kennung: IUC25-711
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 18530000 Geschenkartikel
5. Los
Los: LOT-0000
Titel: Representatie artikelen geen percelen
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: zie beschrijvend document
497117-2026 - Competition
Netherlands – Presents and rewards – Representatie artikelen
Contract or concession notice – standard regime
Supplies
2. Procedure
Procedure
Title: Representatie artikelen
Internal identifier: IUC25-711
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 18530000 Presents and rewards
5. Lot
Lot: LOT-0000
Internal identifier: 1
Options:
Description of the options: zie beschrijvend document