2. Verfahren
Verfahren
Titel: Odnawialne źródła energii w Gminie Gorzyce, Godów, Kornowac i Radlin
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest wykonanie dokumentacji projektowej oraz kompleksowe wykonanie zadania inwestycyjnego pn. „Odnawialne źródła energii w Gminie Gorzyce, Godów, Kornowac i Radlin” Zadanie polega na zaprojektowaniu i zrealizowaniu dostawy, montażu i uruchomieniu instalacji: fotowoltaicznych i magazynów energii w budynkach użyteczności publicznej na ternie Gminy Radlin.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: 1. Zamawiający informuje, iż na podstawie art. 139 ust. 1 ustawy Pzp może najpierw dokonać badania i oceny ofert, a następnie dokonać kwalifikacji podmiotowej Wykonawcy, którego oferta została najwyżej oceniona, w zakresie braku podstaw wykluczenia oraz spełniania warunków udziału w postępowaniu. 2. W związku z tym, że postępowanie prowadzone jest wg przepisów dla dostaw nie obowiązuje art. 95 ust. 1 ustawy Pzp. 3. INFORMACJE O ŚRODKACH KOMUNIKACJI ELEKTRONICZNEJ: Zamawiający, zgodnie z Rozporządzeniem Prezesa Rady Ministrów z dnia 30 grudnia 2020 r. w sprawie sposobu sporządzania i przekazywania informacji oraz wymagań technicznych dla dokumentów elektronicznych oraz środków komunikacji elektronicznej w postępowaniu o udzielenie zamówienia publicznego lub konkursie (Dz. U z 2020 r. poz. 2452), określa niezbędne wymagania sprzętowo - aplikacyjne umożliwiające pracę na platformazakupowa.pl, tj.: a) stały dostęp do sieci Internet o gwarantowanej przepustowości nie mniejszej niż 512 kb/s, b) komputer klasy PC lub MAC o następującej konfiguracji: pamięć min. 2 GB Ram, procesor Intel IV 2 GHZ lub jego nowsza wersja, jeden z systemów operacyjnych - MS Windows 7, Mac Os x 10 4, Linux, lub ich nowsze wersje, c) zainstalowana dowolna przeglądarka internetowa, w przypadku Internet Explorer minimalnie wersja 10 0., d) włączona obsługa JavaScript, e) zainstalowany program Adobe Acrobat Reader lub inny obsługujący format plików .pdf, f) Platformazakupowa.pl działa według standardu przyjętego w komunikacji sieciowej - kodowanie UTF8, g) oznaczenie czasu odbioru danych przez platformę zakupową stanowi datę oraz dokładny czas (hh:mm:ss) generowany wg. czasu lokalnego serwera synchronizowanego z zegarem Głównego Urzędu Miar. 4. Szczegółowe informacje w tym zakresie znajdują się w rozdziale 11 SWZ. 5. Ofertę składa się, pod rygorem nieważności, w formie elektronicznej w formatach danych określonych w przepisach wydanych na podstawie art. 18 ustawy z dnia 17 lutego 2005 r. o informatyzacji działalności podmiotów realizujących zadania publiczne (t. j. Dz. U. z 2025 r. poz. 1703 ze zm.), z zastrzeżeniem formatów, o których mowa w art. 66 ust. 1 ustawy Pzp, z uwzględnieniem rodzaju przekazywanych danych. Zamawiający preferuje w szczególności następujące formaty przesłanych danych: .pdf, .docx, zip. (zamawiający dopuszcza także format RAR). 6.Szczegółowe informacje dotyczące RODO zawiera Rozdział 22 SWZ. 7. Wykonawca, którego oferta zostanie uznana za najkorzystniejszą, zobowiązany będzie do wniesienia zabezpieczenia należytego wykonania umowy w wysokości 3 % ceny brutto oferty (z podatkiem VAT) – dla każdej z części zamówienia odrębnie. 8. Szczegółowe warunki dotyczące postępowania o udzielenie zamówienia publicznego są określone w SWZ, która zawiera szczegółowe informacje dotyczące przedmiotu zamówienia, warunków postępowania o udzielenie zamówienia (pełny opis procedury), warunków uczestnictwa wykonawców w postępowaniu, kryteriów oceny ofert oraz wszelkie informacje potrzebne do prawidłowego sporządzenia i złożenia oferty przez wykonawców.
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Zusätzliche Art des Auftrags: Bauleistungen, Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 09332000 Sonnenenergieanlage
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Część 1 zamówienia
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest wykonanie dokumentacji projektowej oraz kompleksowe wykonanie zadania inwestycyjnego pn. „Odnawialne źródła energii w Gminie Gorzyce, Godów, Kornowac i Radlin” Zadanie polega na zaprojektowaniu i zrealizowaniu dostawy, montażu i uruchomieniu instalacji: fotowoltaicznych i magazynów energii w budynkach użyteczności publicznej na ternie Gminy Radlin. Część 1: Instalacje fotowoltaiczne wraz z infrastrukturą dla budynków: Budynek PSZOK w Radlinie - ul. Kornela Makuszyńskiego 55, 44- 310 Radlin; Moc PV – min. 4,05 kWp, Magazyn energii – min. 5,0kWh, Miejska Biblioteka Publiczna Filia nr 1, OSP - ul. Władysława Reymonta 7, 44-310 Radlin; Moc PV – min. 5,4 kWp Miejska Biblioteka Publiczna - ul. Władysława Orkana 5, 44-310 Radlin; Moc PV – min. 4,05 kWp Obiekt Sportowy „Sokolnia” - ul. Sokolska 6, 44- 310 Radlin; Moc PV – min. 18,0 kWp Magazyn energii – min. 5,0 kWh Ośrodek Pomocy Społecznej w Radlinie - ul. Ludwika Solskiego 15, 44-310 Radlin; Moc PV – min. 10,35 kWp, Magazyn energii – min.5,0 kWh Zakład Gospodarki Komunalnej - ul. Józefa Rymera 15, 44- 310 Radlin; Moc P V- min. 6,75 kWp, Magazyn energii – min. 5,0 kWh Magazyn ZGK - ul. Rymera 15G, 44-310 Radlin; Moc PV – min. 6,3 kWp Straż Miejska - ul. Mariacka 93, 44-310 Radlin; Moc PV – min. 13,05 kWp, Magazyn energii – min. 10,0 kWh Szczegółowy zakres prac do wykonania przez Wykonawcę opisany jest w PFU, który stanowi Załącznik nr 1 do SWZ oraz Projekcie umowy - Załączniku Nr 2.1 SWZ i jest integralną część SWZ.
Zusätzliche Art des Auftrags: Bauleistungen
Zusätzliche Art des Auftrags: Dienstleistungen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 09331200 Photovoltaische Solarmodule/Solarzellen, 31434000 Lithiumakkumulatoren, 44112410 Dachgerüste, 45310000 Installation von elektrischen Leitungen, 45300000 Bauinstallationsarbeiten, 45231000 Bauarbeiten für Rohrleitungen, Fernmelde- und Stromleitungen, 45261215 Solarzellendachdeckarbeiten, 45315700 Installation von Schaltanlagen, 71314100 Dienstleistungen im Elektrobereich, 71323100 Planung von Stromversorgungssystemen, 71334000 Dienstleistungen im Bereich Maschinenbau und Elektrotechnik
Los: LOT-0002
Titel: Część 2 zamówienia
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest wykonanie dokumentacji projektowej oraz kompleksowe wykonanie zadania inwestycyjnego pn. „Odnawialne źródła energii w Gminie Gorzyce, Godów, Kornowac i Radlin” Zadanie polega na zaprojektowaniu i zrealizowaniu dostawy, montażu i uruchomieniu instalacji: fotowoltaicznych i magazynów energii w budynkach użyteczności publicznej na ternie Gminy Radlin. Część 2: Instalacje fotowoltaiczne wraz z infrastrukturą dla budynków: Przedszkole Publiczne Nr 3 Im. Akademii Wesołych Bajtli - ul. Mariacka 1, 44-310 Radlin; Moc PV – min. 35,1 kWp, Magazyn energii – min. 5,0 kWh, Szkoła Podstawowa nr 1 im. A. Mickiewicza - ul. Kornela Makuszyńskiego 17, 44-310 Radlin; Moc PV – min. 49,95 kWp, Magazyn energii – min. 5,0 kWh Szkoła Podstawowa nr 4 w Radlinie im. Gustawa Morcinka - ul. Wiosny Ludów 287, 44-310 Radlin; Moc PV – min. 28,35 kWp, Magazyn energii – min. 10,0 kWh Urząd Miasta Radlin (Budynek C) – ul. Józefa Rymera 15, 44-310 Radlin; Moc PV – min. 30,15 kWp, Magazyn energii – min. 10,0 kWh, MOK Radlin - ul. Mariacka 9, 44-310 Radlin; Moc PV- min. 30,15 kWp, Magazyn energii – min. 15,0 kWh Szczegółowy zakres prac do wykonania przez Wykonawcę opisany jest w PFU, który stanowi Załącznik nr 1 do SWZ oraz Projekcie umowy - Załączniku Nr 2.2 SWZ i jest integralną część SWZ.
Los: LOT-0003
Titel: Część 3 zamówienia
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest wykonanie dokumentacji projektowej oraz kompleksowe wykonanie zadania inwestycyjnego pn. „Odnawialne źródła energii w Gminie Gorzyce, Godów, Kornowac i Radlin” Zadanie polega na zaprojektowaniu i zrealizowaniu dostawy, montażu i uruchomieniu instalacji: fotowoltaicznych i magazynów energii w budynkach użyteczności publicznej na ternie Gminy Radlin. Część 3: Instalacje fotowoltaiczne oraz pompa ciepła wraz z infrastrukturą dla budynków: MOSiR Radlin - ul. Wojciecha Korfantego 17, 44-310 Radlin; Moc PV – min. 80,1 kWp, Magazyn energii – min. 40,0 kWh, pompa ciepła min. 120 kW Szkoła Podstawowa nr 3 im. Ziemi Radlińskiej w Radlinie oraz Przedszkole Publiczne nr 1 im. Gromadki Misia Uszatka w Radlinie – ul. Józefa Rymera 170, 44-310 Radlin; Moc PV – min. 100,35 kWp, Magazyn energii – min. 10,0 kWh ZespółSzkolno-Sportowo-Artystyczny nr 2 im. KEN - ul. mjr. Piotra Rogozina Iw anowicza 55, 44-310 Radlin; Moc PV – min. 80,1 kWp, Magazyn energii – min. 10,0 kWh Szczegółowy zakres prac do wykonania przez Wykonawcę opisany jest w PFU, który stanowi Załącznik nr 1 do SWZ oraz Projekcie umowy - Załączniku Nr 2.3 SWZ i jest integralną część SWZ.
Zusätzliche Einstufung (cpv): 09331200 Photovoltaische Solarmodule/Solarzellen, 31434000 Lithiumakkumulatoren, 44112410 Dachgerüste, 45310000 Installation von elektrischen Leitungen, 45300000 Bauinstallationsarbeiten, 45231000 Bauarbeiten für Rohrleitungen, Fernmelde- und Stromleitungen, 45261215 Solarzellendachdeckarbeiten, 45315700 Installation von Schaltanlagen, 71314100 Dienstleistungen im Elektrobereich, 71323100 Planung von Stromversorgungssystemen, 71334000 Dienstleistungen im Bereich Maschinenbau und Elektrotechnik, 42511110 Wärmepumpen