2. Verfahren
Verfahren
Titel: Raamovereenkomst DVO Civiel 2027–2031
Beschreibung: De gemeente Almere voert een Europese niet‑openbare aanbesteding uit voor het Dagelijks Verzorgend Onderhoud Civiel (DVO Civiel) binnen zes geografische percelen. De opdracht omvat civieltechnisch onderhoud, schadeherstel, meldingenafhandeling en deelopdrachten op basis van de RAW‑systematiek. Per perceel wordt één contractant geselecteerd voor een raamovereenkomst met een maximale looptijd van vier jaar. Zie selectieleidraad.
Interne Kennung: SRU-00-22-161-D01
Verfahrensart: Nichtoffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Zie selectieleidraad.
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45200000 Komplett- oder Teilbauleistungen im Hochbau sowie Tiefbauarbeiten
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45111240 Baugrundentwässerungsarbeiten, 45112500 Erdbewegungsarbeiten, 45233141 Straßeninstandhaltungsarbeiten, 45233162 Bau von Fahrradwegen, 45233210 Oberbauarbeiten für Fernstraßen, 45233223 Aufbringen von Fahrbahnschichten, 45233293 Installation von Straßenmobiliar
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Perceel 1 DVO Civiel gebied Haven
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: 2x optie tot verlenging van 1 jaar.
Los: LOT-0002
Titel: Perceel 2 DVO Civiel gebied Poort
Beschreibung: Zie selectieleidraad Zie selectieleidraad
Interne Kennung: 2
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45111240 Baugrundentwässerungsarbeiten, 45112500 Erdbewegungsarbeiten, 45233141 Straßeninstandhaltungsarbeiten, 45233222 Straßenpflaster- und Asphaltarbeiten, 45233223 Aufbringen von Fahrbahnschichten, 45233293 Installation von Straßenmobiliar
Los: LOT-0003
Titel: Perceel 3 DVO Civiel gebied Buiten en Hout (samengevoegd perceel)
Beschreibung: zie selectieleidraad. zie selectieleidraad
Interne Kennung: 3
Haupteinstufung (cpv): 45233141 Straßeninstandhaltungsarbeiten
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45111240 Baugrundentwässerungsarbeiten, 45112500 Erdbewegungsarbeiten, 45233162 Bau von Fahrradwegen, 45233210 Oberbauarbeiten für Fernstraßen, 45233222 Straßenpflaster- und Asphaltarbeiten, 45233223 Aufbringen von Fahrbahnschichten, 45233293 Installation von Straßenmobiliar
Los: LOT-0004
Titel: Perceel 5 DVO Civiel gebied Stad excl. Centrum
Interne Kennung: 4
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45111240 Baugrundentwässerungsarbeiten, 45112500 Erdbewegungsarbeiten, 45233141 Straßeninstandhaltungsarbeiten, 45233162 Bau von Fahrradwegen, 45233210 Oberbauarbeiten für Fernstraßen, 45233222 Straßenpflaster- und Asphaltarbeiten, 45233223 Aufbringen von Fahrbahnschichten, 45233293 Installation von Straßenmobiliar
Los: LOT-0005
Titel: Perceel 6 DVO Civiel gebied Stad Centrum
Beschreibung: zie selectieleidraad
Interne Kennung: 5
Los: LOT-0006
Titel: Perceel 7 DVO Civiel Dreven, busbanen, buitenwegen en kruisingen met hoofdfietspaden
Interne Kennung: 6